Index krize v ČR.
Úvod Hledání On-line hry On-line testy Odkazník Registrace Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:569817
Tento rok:18023
Měsíc:6464
Včera:391
Dnes:225
Online:5
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Dům, byt, zahrada

Moje trampoty s kouřovým čidlem JB-S02 Solight

Rozhodl jsem se, že svoji domácnost vybavím kouřovým čidlem. Mám černou můru z toho, že v noci vznikne požár a my ho tzv. zaspíme a udusíme se zplodinami. A to bych velice nerad. Zahořet může cokoli. Zdroj od notebooku, počítače, baterie, mobil, dokonce i varná konvice či televize. Známe případy, kdy vznikl požár z uniklého plynu. Z tohoto důvodu je vhodné na noc nebo při odchodu z domu vypínat veškeré spotřebiče a nenechat nic aktivního. Ničemu, do čeho jde elektřina, nevěřte. Dneska se vyrábí neuvěřitelné šmejdy, které mají označení "CE" a tváří se OK. Následkem vaší naivity můžete být brzy KO.
kliknout a zobrazit celý článek.....
01.04.2014,21:09Klasické žárovky končí?

Někdy kolem r. 2010 se stahovaly z trhu žárovky 60,75 a 100 Wattů. Bral jsem to jako negativní věc, ale dobře, 100 Wattů je opravdu hodně, tak proč nešetřit a nemít raději úsporné žárovky. Doma mám dva lustry, které mají světla otočená směrem dolů. Proto kupujeme klasické 40 W žárovky, ale zatmavené, aby světlo příliš neoslepovalo. Zcela jasně si vzpomínám na nákup v obchodě, kdy mě prodavačka přesvědčovala, že jinak se dnes světla ani nevyrábí, všechny žárovky kvůli lepšímu využití světla míří směrem dolů. Shodou okolností mám doma ještě komunistický ''lustr'' se žárovkami směrem nahoru, kam můžu dát jak úsporky, tak obyčejné žárovky.
kliknout a zobrazit celý článek.....
14.11.2013,19:01


Vypínač mezišňůrový dvojitý - další nedostatkové zboží

Stala se mi taková věc. Koupil jsem tady v Česku stojatou pokojovou lampu, která se skládá z horního světla a malé lampičky. Lampa se obsluhuje dvojitým mezišňůrovým vypínačem. Představte si jednoduchý vypínač se dvěma přepínacími tlačítky. Mně to připadalo jako klasika, kterou jsem kdesi viděl už za minulého režimu, ale zdá se, že se mi asi zdála nějaká Fata Morgana, protože dnes takový vypínač nikdo nezná.
kliknout a zobrazit celý článek.....
14.11.2013,18:45


Staráme se o pokojové květiny

Přinášíme vám několik tipů, jak se vhodně starat o pokojové květiny. Dozvíte se, jak si zabezpečit zalévání květin, i když odjíždíte na dovolenou a nemáte nikoho, kdo by květiny ve vaší nepřítomnosti zaléval. Uvedeme rady pro péči o pokojové květiny v zimě i v létě.
kliknout a zobrazit celý článek.....
06.11.2013,20:43


Hadice opletené hliníkem mohou být příčinou vyplavení domu nebo bytu!!!

Na Idnes.cz (odkaz pod článkem) vyšla informace, že hadice opletené hliníkem mohou být příčinou nebezpečné havárie, kdy voda z prasklé hadice vyplaví byt, panelák nebo rodinný dům. Po letech se projevila vlastnost hliníku, který degraduje vlivem oxidace, teploty a vlhkosti.
kliknout a zobrazit celý článek.....
04.09.2013,21:10


Rekonstrukce koupelny - noční můra? Uvidíme.

Po výměně oken jsme si naplánovali rekonstrukci koupelny a WC. Jak dlouho jsme sháněli firmu či řemeslníka a co nás všechno potkalo, se dočtete v následujícím článku.

Původně jsme si mysleli, že to bude pohoda. Prostě oslovíme tři-čtyři firmy, obdržíme cenové nabídky, nějaké to zaměření, vybereme jednu firmu a jdeme na to. Takhle to šlo u okenářských firem. Ukázalo se, že koupelny jsou zcela jiná váha. Těžká váha.
kliknout a zobrazit celý článek.....
30.07.2013,19:32


Pěstování pažitky v květináči 3. část - po měsíci

Po měsíci od zasazení semínek vypadá pažitka zdravě. Jednotlivé stonky pažitky rostou a sílí, jsou krásně zelené. Na květináči se stále vytvářejí výkvěty soli a já mám trochu obavu, aby se mi tam nevytvořila plíseň, která má ráda vlhké a slané prostředí.

Moc rád bych si za několik měsíců ušmikl zdravou pažitku a ochutil s ní polévku nebo chléb s máslem. Vypěstovat si zdravé rostliny na bytovém parapetu by mělo být cílem každého bytaře.
kliknout a zobrazit celý článek.....
01.07.2013,19:55


Asko Nábytek - vyplatí se nakupovat polský nábytek u německé firmy?

Kde zakoupit nábytek? Shánět se po nábytku z masivu, dřevotřísky, nábytku smontovaného v celku nebo dodaného po kousíčkách s tím, že zákazník si všechno sestaví sám? Sepsal jsem vlastní postřehy a zkušenosti, které by vám mohly ušetřit čas i peníze. Žijeme ve státě, kde kromě větších měst nad sto tisíc obyvatel to není s úrovní poskytovaných služeb příliš v pohodě. Naopak, množí se případy neustálých reklamací, nepřesností, jednostranných změn v objednávkách a dlouhých dodacích lhůt. Jak jsem dopadl při zakoupení tří skříňových sestav u firmy Asko Nábytek?
kliknout a zobrazit celý článek.....
23.06.2013,14:25


Koberec - údržba koberce, čištění koberce

Jak vyčistit ten koberec. Kolikrát se stalo, že nám něco na koberec ukáplo a nešlo to vyčistit? Máte příliš starý koberec a potřebujete ho ještě trochu oživit? Přináším vám několik zajímavých rad a postřehů, jak na to.
kliknout a zobrazit celý článek.....
14.06.2013,06:40


Jak vyčistit ucpaný odpad u vany nebo umyvadla?

Občas se setkáváme s nepříjemnou věcí, jako je ucpaný odpad u vany nebo umyvadla. Ucpání může být dáno tím, že odtokový odpad nebyl dlouhou dobu čištěn. Odpad se může zanést zejména vlasy, chlupy, mastnotou nebo vyléváním vody z mytí podlahy, pokud obsahuje zrnka písku a mokré chuchvalce prachu. Přináším vám několik jednoduchých postupů, jak problém vyřešit.
kliknout a zobrazit celý článek.....
27.05.2013,06:41


Proč pěstovat na bytě zeleninu a ovoce a jaké jsou možnosti?

V souvislosti s upadající kvalitou zeleniny a ovoce v obchodech je nutno pomýšlet na náhradní zdroje těchto pro člověka důležitých potravin. Jaké jsou možnosti?
kliknout a zobrazit celý článek.....
21.05.2013,06:41


Pěstování pažitky v květináči 2. část - po sedmi dnech

Po sedmi dnech pažitka nastartovala svůj růst úžasnou rychlostí. Zálivku jsem dával dvakrát denně, ráno a večer. Na keramickém květináči se objevil podivný bílý povlak, který si vysvětlíme dále v článku. Nyní již umísťuji květináč s pažitkou, když je pěkné počasí, na balkon (okenní parapet).
kliknout a zobrazit celý článek.....
18.05.2013,10:03


Pěstování pažitky v květináči 1. část - prvních sedm dnů

Pažitka pobřežní, latinsky pojmenovaná jako Allium schoenoprasum, lidově nazývaná Šnytlík, Pažítka nebo také Cíbek, patří z botanického hlediska do rodu Česnek (Allium). Jedná se o rostlinu rostoucí v trsech. V raném stádiu vypadá jako běžná tráva. V pokročilém vzrůstu se od trávy liší svým vzhledem a také tím, že pažitce raší oboupohlavné květy. Pažitka je v průběhu růstu sklízena seřezáváním listů, když dosáhnou délky 15 cm. Je doporučeno takto využívat pažitku nejdéle 3 roky, následně můžeme pažitku využít k produkci semene a nasazení nové generace pažitky. Pažitka je odolná proti chladnému počasí. Je proto možné pažitku pěstovat v květináči venku na balkoně a to celoročně. K jídlu se má pažitka používat čerstvá, jako sušená ztrácí aroma a některé látky, zejména vitamín C.
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.05.2013,06:41


Koupit kvalitní žehlící prkno je v Česku menší dobrodružství

O žehlení jsem se nikdy nijak zvlášť nezajímal, dokud se nestalo, že jsem několik let žil sám. Vyžehlit jsem si tedy musel.

Žehlící prkno jsem si koupil v Tescu. Výroba česká, jednoduchá konstrukce, dřevotřísková deska, teplu odolný potah. Odkladač na žehličku přišroubovaný k desce. Cena kolem tří stovek. Jediná slabina tohoto tehdy klasického žehlícího prkna byla v tom, že rozkládací nohy byly jištěné svařovanými dvěma cca 5 mm tlustými dráty. Věděl jsem, že jednoho dne dráty upadnou a potom se prkno bude při žehlení neřízeně viklat.
kliknout a zobrazit celý článek.....
12.05.2013,07:52


Jak prodat dům nebo byt - tipy a zkušenosti

Prakticky každý z nás se nejméně jednou v životě setká s důležitým krokem, který může přinést do života trochu peněz nebo naopak spoustu trápení. Ano, je to prodej domu nebo bytu. Jakoby nestačilo změnit prostředí, odstěhovat se na jiné místo, nutnost seznamovat se s novými lidmi, případně si hledat i novou práci... Je nutné nějakým způsobem zajistit prodej nemovitosti.
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.05.2013,09:20


Strunový vyžínač HECHT 500

Za cenu kolem jednoho tisíce korun lze pořídit elektrický strunový vyžínač HECHT 500. Je to dobrá investice nebo ne? A co lze od takového vyžínače vlastně očekávat?

Strunový vyžínač HECHT lze využít všude tam, kde nejsou ideálně rovné plochy s travičkou pro klasickou pojezdovou sekačku. Kosení trávy, silnějších stvolů (např. kopřivy, lebeda) tento vyžínač zvládá se standardní milimetrovou strunou. Lze jej použít na posečení i větších travnatých ploch - např. 10 x 10 m. Nasazení elektrického vyžínače je poměrně rychlé, stačí rozvinout kabel zapojit sekačku a jít na to.
kliknout a zobrazit celý článek.....
04.05.2013,07:14


Jak levně položit PVC linoleum

Obchody jsou plné zboží, řemeslníci se mohou přetrhnout v cenových nabídkách. Plovoucí podlaha se skloňuje ve všech pádech. Je to však jediné řešení, které se nabízí? Plovoucí podlahy jsou většinou cenově drahé (desítky tisíc za jednu místnost), nejsou dostatečně odolné na zátěž a majitel se třese o jakýkoli škrábaneček na jejich povrchu. Údržba je náročná (speciálními čistícími prostředky). Jako obvykle, český člověk se nechá snadno nalákat na nějaký trend a dokáže za něj utratit nekřesťanské peníze, i když na to nemá. Tak se zadluží.
kliknout a zobrazit celý článek.....
01.05.2013,07:30


Rady, tipy pro domácnost: Kuchyň - zápach, hmyz, čištění

Přináším rady od našich babiček, které jsou aktuální i v dnešní době. V článku poradíme, jak na hmyz ve skříni, jak vyčistit keramickou desku sporáku, jak na zápach v ledničce, co dělat s připáleným mlékem, jak na mravence, jak zabránit přimrzání jídel na mrazáku. Dále se dozvíte, co platí na zápach v myčce nádobí, jak pohodlně zbavit pánev mastnoty. Na závěr udělíme několik i informací k čištění varné konvice.
kliknout a zobrazit celý článek.....
28.04.2013,12:32


Jak zlikvidovat hmyz v domácnosti

Přinášíme vám několik rad, které by vám mohly pomoci ze šlamastiky zamoření či obtěžování nějakým nepříjemným hmyzem. Každý z nás se určitě setkal s komárem, blechou, mouchou nebo molem. Níže uvedené informace vás také seznámí, jak bojovat proti švábům, mravencům, klíšťatům a dalším neřádům.
kliknout a zobrazit celý článek.....
23.04.2013,20:50


Běžně dostupné a levné čistící prostředky, aneb jak na skvrny

Následující text obsahuje přehled běžně dostupných čistících prostředků s informací, na jaké typy skvrn tyto prostředky můžeme použít. Můžete ''zamachrovat'' před svou partnerkou a udivit ji znalostí, ukázat cestu, kterou by se měla dát . Rozhodně je mnohdy lepší skvrnu na oděvu vyčistit, než vyhazovat a kupovat za drahé peníze nový, jak nám často může moderní hospodyňka poradit.
kliknout a zobrazit celý článek.....
17.04.2013,18:52


Jak bojovat proti hluku

Hluk může velmi znepříjemnit bydlení. Za nežádoucí zdroj hluku lze označit dopravní provoz, hádky sousedů, houkání sanitky, hudební produkce, kvílení železničních archaických vagónů a lokomotiv a mnoho jiných podnětů. Nejjednodušším řešení je ucpat si zvukovod nějakou ušní zátkou. V tomto článku si však načrtneme trochu jiné způsoby, jak čelit zejména dlouhodobě působícímu nežádoucímu hluku.
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.04.2013,06:23


Alternativní vytápění domu

Ruku v ruce s průmyslovou revolucí, která se rozvíjí od 18. století, nastal prudký nárůst počtu obyvatelstva a tím i zvýšená potřeba na přírodní surovinové zdroje. K tomu, aby stroje mohly vyrábět, potřebují dvě základní věci – prozatím potřebují člověka a vždy budou potřebovat energii ke svému provozu.
kliknout a zobrazit celý článek.....
07.04.2013,19:58


Jak si opravit splachovadlo

Splachovadlo je záludná věc. Samozřejmě ve městě není problém lusknout prsty, přijede instalatér, problém opraví, i když si za něj vyinkasuje nekřesťanské peníze. Na vesnici se na instalatéra nedozvoníte. A pokud ano, splachujete nejmíň dva týdny kýblem, než si na vás vzpomene. Proč se vázat? Nevaž se, odvaž se!
kliknout a zobrazit celý článek.....
28.03.2013,21:53


Zabezpečujeme dveře mechanickou zástrčkou

Vzpomínám si na vrata do domu mého pradědečka. Měly dozický zámek, byly navíc zabezpečeny háčkem a zástrčkou – masivním železem, které zasunutím vytvořilo ze vrat jen velmi obtížně zdolatelnou zábranu. Za první republiky prý bylo docela časté, když po domech chodili žebráci, potulní vandráci, kteří se neostýchali jít až do domu a něco ukrást. I když měly vesnice a města své četníky, strážníky, ponocné, přesto nebylo na ulicích bezpečno. Chudoba vehnala desetitisíce lidí do stavu, ve kterém se neostýchali krást a loupit.
kliknout a zobrazit celý článek.....
28.01.2013,19:10


Elektrická motorová pila NAREX EPR 35 D-C

Velmi pěkně vypadající elektrická motorová pila zaujme v obchodě na první pohled. Modrou barvu mám rád a nadto jsem věděl, že firma NAREX vyrábí velmi dobré vrtačky :-). Ale tohle by neměly být hlavní kritéria pro nákup elektrické motorové pily. Tady je potřeba přihlédnout k jiným předpokladům.
kliknout a zobrazit celý článek.....
09.11.2012,22:25


Počet vypsaných článků na stránce: 25 z celkem 51 článků.
1  2  3  
BLOGOVINY
23.02.2020,19:58
Turecko a Afghánistán uzavřeli hranice s Iránem kvůli Koronaviru. Najde některý stát Evropské Unie ODVAHU na to, aby udělal něco podobného a chránil své občany před nákazou? Třeba uzavřel hranice s Itálií (zrušil letový provoz, železniční a silniční dopravu s nakaženým státem), která aktuálně patří na 3. místo (za Čínou a Jižní Koreou) nejvíce postižených států Koronavirem na světě???

MOC BYCH SE DIVIL.

.....
23.02.2020,19:52
A opět je tu stará písnička, která se ozývala před Klausovou amnestií. Máme příliš mnoho vězňů, je potřeba s tím něco dělat, nejlíp jim udělit alternativní tresty. A kdo ví, zda se v zákulisí neprobírá amnestie......
23.02.2020,11:53
Itálie uvalila karanténu na 11 obcí, což zahrnuje přibližně 50 000 obyvatel. Jedná se o obce Codogno, Castiglione d’Adda, Casalpusterlengo, Fombio, Maleo, Somaglia, Bertonico, Terranova dei Passerini, Castelgerundo a San Fiorano. V padovské oblasti Veneto městečko Vo’. Nikdo nesmí dovnitř nebo ven. Kdo poruší nařízení, bude zatčen. V případě nedisciplinosti obyvatel bude nasazena armáda......
23.02.2020,08:53
Na Novinky.cz vyšla zpráva předního čínského experta na koronavirus Čao Ťien-pchinga, že za určitých okolností mohou uzdravení šířit Koronavirus dál!!! Čína uvažuje, co provést s "uzdravenými", aby virus nešířili!!!.....
23.02.2020,08:50
A už je to zase tady. Izrael dokáže operativně reagovat. Dokáže to taky Českostát??? Jižní Korea a Itálie jsou zasaženy nákazou. Kdy bude přerušeno letecké, silniční a železniční spojení???.....
23.02.2020,08:33
Na Blesk.cz vyšel rozhovor s primářkou z nemocnice Na Bulovce. Primářka pronesla větu, kterou by chtělo TESAT do kamene jako - podle mého názoru těžký BIZAR:.....
22.02.2020,20:56
Na webu Novinky.cz vyšla poměrně překvapivá informace, že cituji "miliardáři řeší úprk z planety". Zdá se, že události nabírají spád a to takového charakteru, že lidem, kteří si to mohou dovolit, nezbývá nic jiného, než odletět na jinou planetu......
22.02.2020,14:08
Dle čínského zdroje, který uvádím níže, jsou zachycováni pacienti, kteří prokazatelně onemocněli koronavirem alias Wuhanskou chřipkou opakovaně. Na nemoc si tedy nelze vypěstovat imunitu a nebo .... v těchto případech nebyla vyléčena a vrátila se zpět......
22.02.2020,14:03
Dle čínského twitteru i diskutéra na idnes.cz může inkubační doba v některých případech dosáhnout až 27 dnů. Byl zachycen případ pacienta z provincie Chu-Pej, u kterého se příznaky choroby objevily až po 27 dnech od prokázané nákazy......
22.02.2020,13:58
Koronavirus byl detekován v moči pacientů (tým epidemiologa Čung Nan-šana). To znamená, že napadá také ledviny a další orgány a navíc je schopen se dostat do odpadních vod. Pokud dokáže přežít proces filtrace odpadních vod, tak by teoreticky mohl kontaminovat vodovodní řad. Ale poslední teze je jen spekulace......
22.02.2020,08:05
V Itálii propukla epidemie koronaviru alias Wuhanské chřipky alias doublespeakově COVID-19. Nákaza údajně přišla od člověka, který přiletěl z Číny a jeho testy na tuto nemoc byly NEGATIVNÍ. Zavírají se školky, školy, restaurace i bary, vše v okolí Milána......
22.02.2020,08:03
Paříž prý zamořily štěnice. A je to velký problém. A já bych dodal - tuto informaci známe už pěkných pár let a není to žádné překvapení......
15.02.2020,14:09
Důležitá zpráva. Koronavirus přežije na vzduchu až 9 dní, minimálně 4 dny. Je tedy pravděpodobné, že se udrží na chlebu, rohlíku, oblečení, na obuvi, ve vlasech... Zásilky z postižené země bude dobré před otevřením nechat pár týdnů "u ledu"......
13.02.2020,19:21
Vietnam uvalil karanténu na město Son Loi, kde žije přes 10 tisíc obyvatel. Zdá se, že město zachvátila nákaza Wuhanskou chřipkou, alias Koronavirem......
13.02.2020,19:16
Čína překvapivě změnila metodiku počítání nakažených Koronavirem alias Wuhanskou chřipkou. Údajně se tak stalo po nátlaku ze strany Světové zdravotnické organizace /WHO/. Za jediný den tak počet nakažených poskočil o 14000 lidí a jsou indicie, že to nebude jediný skok. Potíž je v tom, že novou metodiku nepřijala ostatní nakažená města, pouze Wuhan. Skutečná čísla tak mohou být mnohem vyšší......
12.02.2020,15:59
Světová zdravotnická organizace (WHO) nabádá lidstvo, aby bojovalo s Wuhanskou chřipkou (koronavirem) tak agresivně, jak jen dokáže. No... škoda, že to Českostátu nesdělili před týdnem, kde jsme vesele pouštěli letadla z Číny. A možná by si měli promluvit s naší hygieničkou, odbornicí na výživu, která ještě 5.2.2020 na Novinky.cz tvrdila, že chřipka je horší strašák než koronavirus. Ale asi si to mohla dovolit, protože český vědec už má vakcínu :-). Chá chá......
12.02.2020,15:56
Teda. Pročítám si noviny a zprávy už řadu let, ale to je poprvé, co vyšel článek na první straně, že se budou pražské tramvaje dezinfikovat ozonem. PRÝ KVŮLI CHŘIPCE. No, chápete to? Double speak Orwell, nebo co???.....
12.02.2020,15:52
Nepřehání to doktoři s tou latinou? Chápu, že pacient by měl být vždy za ťulpase a nerozumět, co píše doktor do lékařské zprávy. Ale aby pacient byl zmaten i názvem nemoci? Wuhanská chřipka dostala oficiální název Covid-19. Co když bude i Covid-18, Covid-17, Covid-16. To vymýšlí taky automat? Takové nápady snad nemohou pocházet z hlavy člověka........
09.02.2020,09:16
Koronavirus, nebo-li také Wuhanská chřipka, nepřináší jen negativní, ale také pozitivní zprávy. Pojďme se podívat, jaké to jsou......
08.02.2020,13:53
V sobotu 8.2.2020 přiletělo poslední přímé letadlo z Číny (Čcheng-tu) do Prahy. Zatímco v Číně cestujícím měřili teploty, v Českostátu si pracovníci letiště vzali od cestujících osobní údaje a příští týden je prý budou kontaktovat hygienici. Nejspíš osobně a bez roušek :-). Nemáme se čeho bát. :-).....
01.02.2020,14:10
Česko prý Číně humanitárně nepomůže, uvádí Novinky.cz ve svém článku. Zásoby prý potřebuje pro své občany......
26.01.2020,16:05
Po několika dnech uklidňování ze strany hlavní hygieničky ČR se české úřady nejspíš i bez posvěcení orgánů Evropské Unie odhodlaly k akci. Na letišti Ruzyně byl dne 26.1.2020 zahájen teplotní screening cestujících, zaměstnancům rozdány ochranné pomůcky a dezinfekce......
13.01.2020,19:58
Ženu na Chrudimsku napadnul sousedův pes, který jí prokousl krk. Zemřela. Pes byl zastřelen, soused se k tragédii odmítl vyjádřit......
13.01.2020,19:53
V r. 2018 zemřelo ve svých domovech ve Velké Británii více jak 16 000 lidí na podchlazení nebo umrznutí. Většinu z těchto osob tvořili důchodci, kteří si nemohli dovolit platit za vytápění.V r. 2018 zemřelo ve svých domovech více jak 16 000 lidí ve Velké Británii na podchlazení nebo umrznutí. Většinu z těchto osob tvořili důchodci, kteří si nemohli dovolit platit za vytápění......
12.01.2020,18:39
Více jak 1 150 000 lidí je zdravotně postiženo. Jedná se o 13 % obyvatel, tj. každý desátý občan má zdravotní postižení, díky němuž jsou omezeni v běžných činnostech - např. někam se dopravit, nakoupit si, či vykonávat běžné domácí práce......
03.01.2020,21:03
Téměř 2500 migrantů bylo v r. 2019 zadrženo v Lamanšském průlivu při pokusu zdrhnout z pevninské části Evropy do Velké Británie. Nejspíš se jedná pouze o menší část z celkového počtu migrujících lidí, kteří vyhodnotili podmínky v pevninské části Evropy jako natolik neúnosné, že se pustili do nelegálního překročení tohoto průlivu......
22.12.2019,12:39
Idnes.cz uvádí, že nigerijská firma bude expandovat do Česka a nabízet úvěry. Česko prý bylo vyhodnoceno jako jedna z nejpříhodnějších zemí pro takovou expanzi......
21.12.2019,17:52
V Německu je více jak 2,2 milionu lidí bez práce. Německá ekonomika prostě jede......
01.12.2019,15:04
Čeští státní žalobci žádají nižší tresty za drogy, aby soudci mohli dávat nižší tresty. Je to prý jedna z cest, jak snížit počet vězňů......
25.11.2019,18:55
Na Slovensku v okrese Považská Bystrica u obce Domaniža pokousal medvěd myslivce. Chudák medvěd zřejmě útočil z nervozity. Medvědi jsou prý obecně nervózní kvůli teplému počasí. Také je možné, že zákony chráněného medvídka vyprovokovalo chování myslivce, který naháněl postřeleného divočáka......
Zobrazit všechny blogoviny....
název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2020 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v