Úvod Hledání On-line hry On-line testy Předplatné Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:560777
Tento rok:8983
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Prohlížení článků  Blíží se čipová totalita? Ve Švédsku načipovali víc jak sto lidí!
Blíží se čipová totalita? Ve Švédsku načipovali víc jak sto lidí!

Na AC24.cz ohledně čipování lidí vyšla zpráva, že ve Švédsku na konferenci o digitalismu se nechali někteří Švédové dobrovolně očipovat. Čip budou nosit do konce života implementovaný v ruce. Ve světě se množí hlasy podporující čipování. Jako důvod se uvádí například zabezpečená možnost platby elektronickou peněženkou, která by byla součástí čipu, monitoring zdravotního stavu, monitoring pohybu zejména u dětí a starších osob. Další výhodou čipu je snadná a rychlá identifikace, což by mohlo zrychlit letový provoz, odbavení na letišti, vstupy na sportovní stadiony. Zároveň čipová technologie poskytuje policii nástroj k efektivní identifikaci výtržníků nebo demonstrantů, kteří se dopouštějí rabování. Do čtečky lze načíst hromadně desítky osob, aniž by bylo nutné nejprve jednu po druhé šacovat a hledat nějakou občanku.

Na první pohled se tedy čipování osob jeví jako nesporně výhodné. Navíc získáváme pozitivní zkušenosti z čipování zvířat jako jsou psi, kočky, ale i divoká zvířata, kde mají vědci přehled o jejich pohybu.

Kam dospěla čipovací technologie

V dnešní době se čipovací technologie dostala již hodně daleko. Lze vytvořit čip, jehož rozměr nebude větší jak jeden milimetr a tento čip bude obsahovat veškeré funkce, které jsme zmínili výše a zároveň umožní pozitivně zasahovat do lidského zdraví vlivem ovlivňování tvorby hormonů a stimulování nervové soustavy.

Za pomocí čipu bude možno potlačit bolest, oddálit spánek, zmírnit únavu, zvýšit soustředění, zbystřit paměť nebo například prohloubit sexuální vzrušení.

Většina čipů pro lidské tělo jsou prozatím pasivního charakteru, kdy potřebují nějaký signál z venčí, aby předaly data nebo provedly určitou činnost. Existují však již čipy, které mají vlastní zdroj energie a tyto čipy mohou vyvíjet činnost autonomně. Zároveň kolují informace, že některé typy čipů lze implantovat injektivně, což se hodí například, jestliže poslanci rozhodnou, že budou čipy povinné. Provede se jednoduché plošné očkování a celá populace bude očipována. Peněženky můžeme vyhodit, klasická pouliční zločinnost klesne na minimum. Ekonomika poroste, lidé budou výkonnější, slušnější, kontrolovanější. Lépe se obhájíte u soudu při falešném obvinění, protože váš čip dokáže soudci, kde jste se opravdu nacházel a v jakém jste byl rozpoložení.

Zatím, jak vidíte, se čipování jeví velice slibně. Nicméně, já s ním nesouhlasím.

Čipování považuji za zásah do svobody člověka. Za předvoj vytvoření civilizace plně ovladatelných kyborgů. Ano, čip přinese člověku dlouhý život. Člověk se bude dožívat možná i dvou set let. Ale prožije takový věk svobodný? Za posledních sto let, bylo v naší zemi minimálně 50 let uznávané fašistické a komunistické totality nebo císařské nadvlády. Kde je napsáno, že se režim opět nezvrhne? Čipovací technologii lze snadno zneužít ve prospěch vládnoucí moci! Přejeme si to opravdu?

Prozatím vše směřuje k tomu, aby se čipovací technologie v tomto novém příběhu realizovala. Na vrcholu pyramidy bude respektovaný Vládce a své poddané peony podrobí kontrole prostřednictvím čipů. Překvapuje mě, že většina lidí kolem mě se tomuto nebrání. Nebude jim to vadit. Už nyní jsou připraveni natáhnout paži a nechat si injektovat jeden čip do ruky a jeden do čela. Výhody budou nesporné. Vždyť za pomocí čipů budou lidé komunikovat mezi sebou, aniž by potřebovali mluvit! Budou mít všichni telepatické schopnosti! Naše civilizace bude propojena! Proč by mě tedy mělo překvapovat, že lidé, kteří jsou závislí na penězích a majetcích, požitcích, si přejí být něco víc? Být jako bohové, byť jejich mysl bude otrokem a jejich tělo jen nástrojem pro toho, kdo bude mít kontrolu nad čipovací technologií.

Můj odhad je, že rozmach čipování v dobrovolné rovině nastane ode dneška za 10 let - v roce 2024. Povinné čipování bude zavedeno o něco později, nejpozději v roce 2040. Kdo se nenechá očipovat, nebude schopen platit penězi, jezdit hromadnou dopravou, získat zaměstnání a lékařskou péči. Člověk bez čipu nebude schopen žít.

Přeji hezký den :-).

Zdroj:
fantasmagorie autora - vůbec se čipování neobávejte a klidně natáhněte ručičku :-)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5127-zena-ze-svedska-si-nechala-implantovat-mikrocip-do-ruky-dalsi-se-nadsene-pridavaji
http://www.isoutok.cz/inpage/ocipuj-si-dedka-babu/
http://www.inflow.cz/soucasnost-budoucnost-vyuzivani-vypocetni-techniky-v-nervove-soustave-cloveka-cast-1


24.11.2014,10:40
Počet čtenářů: 0 
Jméno/nick:
Trefný název:
  Proti spamu: Napište název šestého dne v týdnu malými písmeny a česky: 
Zde napište svůj názor ke článku: 

Názory čtenářů: Blíží se čipová totalita? Ve Švédsku načipovali víc jak sto lidí!


Vložit názor Zobrazit celou diskusi


název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 8.2.7), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v