Úvod Hledání On-line hry On-line testy Předplatné Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:569354
Tento rok:17560
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Prohlížení článků  Díl 22.: Týden na tragických českomoravských silnicích
Díl 22.: Týden na tragických českomoravských silnicích

Čím začít? Tak třeba snímkem, který bych pojmenoval jako "nevhodné a neohleduplné opouštění vozu". Já třeba, když parkuji podélně, tak předtím, než otevřu dveře, tak se podívám do zpětného zrcátka, jestli někdo nejede a případně je znovu přivřu a počkám, až je "vzduch čistý". Teprve potom se odvážím otevřít dveře dokořán a vylézt. Ne takto tento nemyslící člověk:


Navíc bylo nasněženo a k tomu náledí. Vyhnout jsem se sice vyhnul, objel jsem toho "člověka", ale nebylo o co stát.


Chybí přechod

A právě nedávno se v Přerově na "místě pro přecházení" stal smrtelný úraz. Toto je v blízkosti Přerova, v podstatě před Přerovem a je to obdobné "místo pro přecházení". Auta tudy ráno jezdí jedno za druhým. Lidi potřebují cestu přejít, ale klasický přechod, aby člověk pohledal. Je tam jen to, co vidíte na fotce.


Na jedné straně několik postávajících lidí, kteří sice čekají, až se provoz uvolní, aby mohli přejít, ale i tak tam vzniká poměrně dost nebezpečných situací zvláště ráno, když je tma. Který boreček tohleto vymyslel??? Nechal bych ty projektanty se podepisovat na každém takovém místě, abychom znali jeho jméno!!!

Cyklista kamikadze

Tohle je naprosto děsivé:


Kamikadze cyklista přejíždí vozovku napříč přes raz - dva - tři pruhy. Je to ráno, lidi spěchají do práce, provoz je hustý. Kde je nějaký uniformovaný chránič a bránič, aby dohlédl na pořádek? Tam se to děje často!!!

Svítič

Na této křižovatce v Přerově se už stalo nehod a nehod. Navíc je to jedna z šílených křižovatek, kde já mám zelenou, ti do protisměru mají zelenou a samozřejmě ti, kteří odbočují z protisměru na všechny strany mají... také zelenou.
Takže vlastně vjíždíme do křižovatky a tam ze svého směru dávám přednost "zprava", ale pozor - zajíždím autem kolmo k protijedoucím vozům, abych je neoslepoval a ne jak to pako na fotce, které zastavilo a přímo na mě svítilo světly. Já jsem z kamery vyloupnul záběr předtím, než jsem se zakotvil kolmo, ale i tak mi svítil zboku a neviděl jsem vpravo, co se děje, kdo odtamtud jede.A další přerovské "místo pro přecházení"

Přerov je tímhle vyhlášený. Další "místo pro přecházení":


Přejít tam - TO JE O ŽIVOT.

Chuťovka na závěr

Tohle je teda chuťovka. To auto by mělo být typ BAIC MOTOR a jeho světla ze zadu, to je exotika jako blázen. Upozorňuji, že to nejsou brzdovky. To je běžné osvětlení. Řidič za tímto autem je TOTÁLNĚ OSLEPENÝ.


Zdroj:
autor
--jun--
29.01.2024,20:48
Počet čtenářů: 0 
Jméno/nick:
Trefný název:
  Proti spamu: Napište název šestého dne v týdnu malými písmeny a česky: 
Zde napište svůj názor ke článku: 

Názory čtenářů: Díl 22.: Týden na tragických českomoravských silnicích


Vložit názor Zobrazit celou diskusi


název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 8.2.7), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v