Úvod Hledání On-line hry On-line testy Předplatné Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:569339
Tento rok:17545
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Prohlížení článků  Díl 21.: Týden na tragických českomoravských silnicích, autobusy, voda a kuřáci
Díl 21.: Týden na tragických českomoravských silnicích, autobusy, voda a kuřáci

Po několika měsících opět článeček o českostánských tragických silnicích. Jak jsem psal minule, fotografií mám opravdu spoustu, ale není čas to zpracovat. Na svém voze používám autokameru vpředu i vzadu a to s nezávislým v podstatě solárním napájením, takže se mi materiálů shromažďuje velké množství.  V některém speciálu si vysvětlíme, jak lze provozovat autokameru vpředu i vzadu, aniž by si člověk lámal hlavu, jestli to vypínat, když jde nakoupit a kolem auta se mu ochometá partička divnejch čechystánskejch týpků.

Šílenec v zatáčce

Začneme šílencem v zatáčce. Je to zatáčka prudká a nejde za ni vidět. Jakmile jsem se dostal na výhled za zatáčku, vidím cyklouše a auto, které s pevným odhodláním pořádně rozjelo, že cyklouše předjede. Byla to malá dodávka s peony.


Za normálních okolností by normální řidič dupnul na brzdu, pustil by mě v mém pruhu a teprve potom by si znovu řešil cyklistu. Ale tenhle ne.


Musel jsem prudce dupnout na brzdu, abych toho dementa pustil a on mohl dokončit předjížděcí manévr. Jak vidíte, ubrzdil jsem to  po kraj těch svodidel, aby boreček mohl pohodlně zpátky do svého pruhu. Kde jsou chrániči, ptám se, kde?

Chudák cyklista, na malou chvíli se stal bezbrannou loutkou v rukou toho šílence.

Někde se stala chyba v Matrixu...

Někde se musela stát chyba v Matrixu, když se autobusy nedokáží vecpat do zatáček nebo se vejít na svou půlku silnice.


Možná by stačilo z některých úseků udělat jednosměrky... A nebo přebudovat křižovatky na kruhové objezdy.... A to né..., to bychom chtěli po zadluženém čechystánu opravdu mnoho.

Voda

Ale naprosto extrémním problémem pro čechystán je - voda. Vybudovat dostatečně kapacitní odtokové kanály? PROČ??? Ať si to ti řidiči nějak proplavou. Je to přece jedno, ne? Když si zničí auto, koupí nové a HáDéPé nám naroste.

PS - to vlevo u malých stromků (původní vzrostlé stromy skřeti vykáceli) to je DRAHÁ PROTIPOVODŇOVÁ STĚNA a za ní je řeka Bečva. Ta stěna funguje výborně, že?


Vášnivý kuřák

Poslední fotka je jen pro pobavení. Dým a smrad se fotí dost blbě, takže jsem tu fotku trochu zlepšil, aby byl ten smrad za tím kuřákem lépe vidět.

A opět bych se zeptal, kde se kudla zapomněli chrániči a ještě bych se dotázal, co dělají na měření emisí při STK - CHRÁPOU??? A kde má ten chlap filtr na tu monstr cigaretu? :-)Zdroj:
autor
--jun--
30.09.2023,09:16
Počet čtenářů: 0 
Jméno/nick:
Trefný název:
  Proti spamu: Napište název šestého dne v týdnu malými písmeny a česky: 
Zde napište svůj názor ke článku: 

Názory čtenářů: Díl 21.: Týden na tragických českomoravských silnicích, autobusy, voda a kuřáci


Vložit názor Zobrazit celou diskusi


název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 8.2.7), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v