Úvod Hledání On-line hry On-line testy Předplatné Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:569350
Tento rok:17556
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Prohlížení článků  Díl 19.: Týden na tragických českomoravských silnicích, návrat toxického jezdce
Díl 19.: Týden na tragických českomoravských silnicích, návrat toxického jezdce

  
Naposledy jsem toxického jezdce potkal v březnu 2023. Smrad za ním se táhnul na kilometry. Od té doby jsem měl buď štěstí nebo se mu smradlostroj posral. Dnes mi štěstí došlo. Už jsem téměř zapomněl, že toxický jezdec existuje, když vidím obrovský oblak. Říkám si, to nemůže být přece on. Byl to on. Okamžitě jsem začal vypínat ventilátor, zavřel jsem okénka, přepnul jsem proud vzduchu na vnitřní a modlil se, aby se mi do kabiny ten šílený smrad, který nikomu kromě mě v čechystánu nevadí, nedostal. Podařilo se.

Nicméně, jako úvodní obrázek máme jakési lidičky - ne to nejsou igráčci nebo zombíci, to jsou opravdoví lidé. Kteří jako zbavení všech smyslů skáčou pod kola poměrně pěkného BéEmWé. Řidič toho vozu musel být génius a má můj obdiv, jak vysvětlím v dalším textu.K toxickému jezdci mám následující fotky z kamery:


Jak vidíte, toxický jezdec se ohromnou rychlostí za řevu motoru blížil a blížil. Pozadí za ním se zahalilo do jedovaté toxické mlhy. Kudy projede, nedá se dýchat. Myslím si, že je nezachytitelný radarem i našimi chrániči. Radar ho nemůže zachytit, protože za prvé - nemá vpředu zcela legálně espézetku, jelikož motorka nebo traktor ji tam mít nemusí. A za druhé, radar je tou mlhou natolik zmaten, že změřit tu ďábelskou rychlost prostě nedokáže.
A chrániči? Dovedete si představit, jak toxického jezdce pronásledují? Vždyť by se udusili, ztratili směr, skončili v příkopě! A navíc, co by mu chtěli dokázat, když má všechny papíry v pořádku a emise jsou také - JAK JE V ČECHYSTÁNU ZVYKEM - zcela křišťálově standovsky čisté.

Takže profrčel a zůstal po něm jen několikakilometrový SMRAD.

To je legendární toxický jezdec, vážení přátelé.Co se týká druhé scenérie, ta se odehrála odpoledne:

Prvním varovným signálem je zcela jistě alibistický čechystánský nápis DĚTI.  Na co tam tento ALIBISTICKÝ nápis vlastně je? Když mi skočí děcko pod kola, abych dostal dvojnásobný flastr?

Nejspíš.

Řidič přede mnou pilotoval BMW. A jel velmi pomalu a uvážlivě. Jen díky tomu se nestalo neštěstí.
Jak první mu vběhla do cesty malá holka. Nějaký ychtyl zastavil auto u školy a někoho tam možná vysazoval nebo nabíral. Možná to bylo zrovna to dítě. Kdo ví. Přes ychtyla nešlo vidět. A jenom idiot začne přecházet cestu za tímto autem.

Jak se ukázalo, to dítě nebylo samo. BMW prozřetelně zabrzdilo a dítě neskolilo. Následoval jakýsi retardovaný dospělec a nejhorší k tomu, následovaný dalším běžícím děckem. Jako ze zlého snu.

Spěchající řidič by poté, co neskolil dítě, šlápl na plyn a - skolil by dědka. Naštěstí toto byl naprostý génius řidič a předvídal celou idiotskou situaci. Prostě ti dva "spěchali" zachránit to první dítě.

To je neuvěřitelné, vážení přátelé.

Dopadlo to dobře. A já si říkám, jak rychle vlastně jezdit kolem škol. Jak předvídat situaci, když se na ulici pohybují takoví kamikadze.

Nebo jim snad šlo o odškodné?

Zdroj:
autor


--jun--
29.06.2023,19:41
Počet čtenářů: 0 

Názory čtenářů: Díl 19.: Týden na tragických českomoravských silnicích, návrat toxického jezdce


Vložit názor Zobrazit celou diskusi


název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 8.2.7), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v