Úvod Hledání On-line hry On-line testy Předplatné Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:569349
Tento rok:17555
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Prohlížení článků  Bylo zachyceno mimozemské vysílání. Vědci informaci tajili víc než rok a půl!
Bylo zachyceno mimozemské vysílání. Vědci informaci tajili víc než rok a půl!

 Za posledních deset let se stalo několik převratných událostí, které mění dosud ustálený názor kněží, pardon, vědců, že člověk představuje vrchol evoluce a ve svém nejbližším vesmírném okolí nemá konkurenci.

Světové osobnosti potvrdily existenci mimozemšťanůK tomu snad není co dodat. Většinou se jedná o lidi, kteří jsou velmi staří a na ničem už jim nezáleží. Mají za sebou úspěšnou kariéru a na závěr se rozhodnout říci lidstvu  pravdu.

Lidé s aktuální mocí v ruce však mlčí. Neříkají nic. Instituce informace bagatelizují nebo popírají. Proč???

Oumuamua    

V roce 2017 si to profrčel kolem Země podivný objekt, který měl protáhlý tvar a jeho dráha a rychlost působily "řízeně". 


Mluvilo se dokonce o tom, že k objektu lidstvo vyšle kosmickou loď. Nestalo se a nebo se tak stalo tajně. 

Někteří vědci otevřeně říkají, že pocházíme z jiné planety


Další vědci se k nim nepřipojují a naopak se od těchto vědců distancují. Leckdy bývají rebelové vyhozeni svým zaměstnavatelem a jsou nuceni si hledat jiné působiště.

Pentagon přiznal existenci UFO a potvrdil pravost videí


Roky se spekulovalo, zda uniklé záznamy jsou falzum. Nakonec Pentagon prohlásil, že videa jsou pravá. Přítomnost mimozemšťanů tím - alespoň pro mě - je naprosto potvrzena.

Bylo zachyceno mimozemské vysílání...

A nyní tady máme nový skandál. Britské noviny "The Guardian" vyzvěděly (ne, informace nebyla oficiálně předána) zprávu, že projekt Breakthrough Listen, který financuje majitel fuckboku, nějaký miliardář beros a ještě pár dalších lidí v pozadí, zachytil v dubnu 2019 vysílání z Proximy Centauri, což je nejbližší hvězda k té naší. Vysílání má všechny rysy umělého původu, bylo vysíláno na frekvenci 980,002 MHz. Signál nebyl uveřejněn, není známa délka zprávy, nejsou známy výsledky rok a půl trvající dešifrace signálu. Zpráva o přijetí signálu byla prozrazena jedním z vědců pracujících na projektu. Během přijímání provedli zkoušku odklonem antény, čímž vyloučili původ ze Země. Dále spočítali doppler posuv, kterým vyšlo najevo, že je signál vysílaný pravděpodobně z oběžné dráhy vzdálené planety.

Naopak, viděl jsem video nějakého machra z projektu SETI, který důrazně trvá na tom, že se jedná o signál falešný, prý pochází ze Země a je to nějaký odraz. Takže mladý otitulovaný boreček, který by měl být nadšený hledáním mimozemšťanů a měl by být první, který by se pokusil signál určit a dešifrovat, v podstatě mimozemský původ signálu popírá, aniž by měl nějaká fakta, důkazy. 

TO JE VĚDECKÝ PŘÍSTUP otevřený všem variantám plný přirozené lidské zvědavosti???

https://www.seti.org/did-proxima-centauri-just-call-say-hello-not-really

Proč ten signál tedy nezveřejní, aby se amatérská veřejnost pokusila signál dešifrovat???

Závěrem

Někdo se snaží širokou veřejnou houpat. A houpe a kolíbe ji desítky let. Proč. Pokud je pravda, že lidstvo má nějaké dohody s mimozemšťany, jak nám tvrdí někteří vysloužilí kanadští ministři obrany a významní izraelští činitelé, mohlo by to znamenat, že vysílání pochází např. od mimozemšťanů, se kterými dohodu nemáme? Možná nás před něčím varují. Možná se jen chtějí spřátelit. Pokud byl signál cílen na tuto planetu, tak už o nás vědí. A je docela možné, že vysílají pravidelně, protože by byla velká náhoda, že zrovna v okamžiku, kdy je vysíláno, se tím směrem natočí pozemský teleskop. Vyvodil bych si, že vědci vědí, že tam civilizace je, a naslouchají záměrně přenosům.

Proč se existence mimozemských civilizací tají před širokou veřejností, tedy netuším. Možnosti jsou např. tyto:
1. Snaží se nás citlivě kontaktovat "hodná" a mocnější galaktická federace, ale my jsme navázali dohodu s těmi druhými.
2. Nechceme být kontaktováni nikým a nebo jen někým za určitých okolností, ale ne tak, aby to ovlivnilo vydělávání peněz, mocenské rozvrstvení, společenský řád a ekonomiku.
3. Vědci jsou opravdu skeptici a i když vidí ufona na vlastní oči, myslí si, že je to přelud a radši si vezmou prášek na uklidnění.
4. Země je něco jako "Antarktida" a každá mimozemská frakce tady má svůj kousek půdy, obecně platí pozemské primitivy nekontaktovat.
5. O vliv na Zemi, její suroviny a energetické zdroje, bojuje více frakcí mezi sebou a my se ocitáme v mlýnku tohoto boje.

Předpokládám, že v dalších letech se dozvíme víc. 

Zdroj:
https://www.theguardian.com/science/2020/dec/18/scientists-looking-for-aliens-investigate-radio-beam-from-nearby-star
https://www.seti.org/did-proxima-centauri-just-call-say-hello-not-really


24.12.2020,09:26
Počet čtenářů: 0 
Jméno/nick:
Trefný název:
  Proti spamu: Napište název šestého dne v týdnu malými písmeny a česky: 
Zde napište svůj názor ke článku: 

Názory čtenářů: Bylo zachyceno mimozemské vysílání. Vědci informaci tajili víc než rok a půl!


Vložit názor Zobrazit celou diskusi


název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 8.2.7), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v