Úvod Hledání On-line hry On-line testy Předplatné Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:560774
Tento rok:8980
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Prohlížení článků  Pentagon uvolnil tři videa, na kterých bylo pozorováno UFO piloty vojenských stíhaček!
Pentagon uvolnil tři videa, na kterých bylo pozorováno UFO piloty vojenských stíhaček!

To je snad poprvé po 70ti letech, co USA zveřejnilo ze strany vojenských složek jasný důkaz o existenci UFO a to ne důkaz ledajaký, ale přímo důkaz, který v podstatě říká, že se nejedná o neidentifikovatelný létající objekt, ale o identifikovatelný objekt mimozemského původu, který dostal pilot do svého zaměřovače na IR (infračervené) kameře.

Protože, jestliže se něco dostane do zaměřovače, nejedná se o metafyzickou veličinu, ale o konkrétní fyzických objekt = CÍL.

Videa lze dohledat na youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=mW9g_gx2BqM
https://www.youtube.com/watch?v=PkPn-YMp9vI
https://www.youtube.com/watch?v=9a0xIzp-fbs

Z komentáře pilotů "ou my gosh"  lze vypozorovat doslova hysterický šok. Zjevně se cítí jakoby řídili koště, zatímco kolem prosvištěla raketa. Fyzikální vlastnosti těchto mimozemských létajících strojů - a není pochyb, že mimozemské jsou - přesahují cokoli, co člověk vyvinul. Okamžité zrychlení, okamžité zastavení, prudká změna směru letu, neuvěřitelná rychlost vyšší jak 5000 km/h.
Velikost sledovaných objektů se pohybuje mezi 12 - 15 metry. Může se jednat o variantu dronu, ale také se může jednat o pilotovaný letoun.

Americký pilot jásá, že se mu vůbec podařilo tak rychlý a mrštný objekt dostat do zaměřovače. Vystřelit konvenční raketu nebo náboj nemá smysl, nikdy by cizí stroj nedohnal. Navíc plášť rotuje, nejspíš by ani nedošlo k účinnému kontaktu. Tyto stroje jsou pravděpodobně proti konvenčním střelám odolné podobně jako ocelová loď před šípy domorodců.


Z takovýchto pozorování lze vyvodit množství poznatků:

- pohon pozorovaných letounů není klasicky reaktivní, ale pravděpodobně antigravitační, nebo reaktivní ve vztahu k fyzikálním veličinám jako je gravitace, elektromagnetismus, elektrické pole...

- schopnost manévru přesahuje americké stíhačky o několik tříd. Ty letouny si s nimi vyloženě hrají, chtějí být viděny.

- lidské vlastnosti. Mimozemské letouny se vyloženě předvádí, jejich operátoři/piloti mají vlastnosti blízké lidem - chlubivost, hrdost, frajerství, mladistvý zápal.

- záznamy jsou z IR kamery, v běžném světle jsou mimozemské letouny pravděpodobně obtížně viditelné.

- typ strojů. S největší pravděpodobností se jedná o průzkumné nebo rovnou bojové stroje. Turistické letouny by se určitě nepromenádovaly před bojovými košťaty Pozemšťanů - Smrtelníků.

- pohrdání lidskou společností. Protože mimozemské lodě neakceptují lidský prostor, evidentně pohrdají naší technologií i lidstvem jako takovým. Pravděpodobně nemají žádné "lidské" povolení zde létat, jinak by se to americký pilot dozvěděl nebo by tam vůbec neletěl (nebyl by poslán do dané zóny, protože by centrála měla informace).

- chování těchto mimozemských lodí není dobrá zpráva. Z mého subjektivního pohledu se jedná o vyloženě silově-agresivní procesí. Pokud by měli nezištné mírové úmysly, mají tisíc způsobů, jak navázat oficiální komunikaci s Pozemšťany skrze rádiové vysílání, skrze světelnou šou na obloze, skrze úzkého kontaktu s kosmonauty na oběžné dráze a tak dále, fantazii se meze nekladou. Vypadá to na obraz mimozemské rasy, která expanduje nikoli z humanitárních, ale prospěchářských důvodů, z důvodů potřeby surovin, životního prostoru, kontroly svého majetku, za který mohou tuto planetu nebo přímo i naši civilizaci považovat.

- nutnost základny/mateřské  lodi. A samozřejmě - takové malé stroje musí mít někde mateřskou loď nebo základnu. Což je úplně ta nejhorší zpráva, protože nevíme plný rozsah této utajené invaze.

Co se mého názoru týče, jeden z pilotů pronesl, že je jich tady "celá flotila". Při takovém množství techniky musí být nějaký silný důvod, proč se nachází v prostoru, který obývá člověk. Můj názor je, že jejich bydliště není daleko. Buďto se jedná o Néberu/Nibiru a nebo o nějakou hvězdnou soustavu do okruhu 10ti světelných let. Ovšem, vzhledem k tomu, že se tyto stroje rojí pozemskou atmosférou pěkných pár desítek let, tak to vypadá na naše "bratry stvořitele" z tohoto systému a to bájné Anunnaky, o kterých píší staří Sumerové, Indové a další starověké civilizace. Vrátili se a manifestují svoji sílu. Neberou nás jako své partnery, neboť jsme byli stvořeni jako jejich sluhové. Mohlo by to být právě takto?

Možná. Uvidíme nejspíš v blízké budoucnosti. V každém případě je to zcela přelomová událost. Vojenské složky zpřístupnily veřejnosti videa, ze kterých je zjevná přítomnost technologicky nadřazené mimozemské civilizace na této planetě. Proč oficiální složky mlčí a proč tuto událost ani zástupce Pentagonu nenazval přímější řečí, je velice děsivé.

Pravděpodobně to znamená, že vztah mezi mimozemskou a naší civilizací není optimální.

Někde to těžce dře, když děláme, že je nevidíme, a hovoříme o nich jako o "neidentifikovaných objektech". Dělají si snad naši vůdcové blázny z nich i z obyčejných lidí???

Zdroj:
názor autora


29.04.2020,10:58
Počet čtenářů: 0 

Názory čtenářů: Pentagon uvolnil tři videa, na kterých bylo pozorováno UFO piloty vojenských stíhaček!


Vložit názor Zobrazit celou diskusi


název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 8.2.7), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v