Index krize v ČR.
Úvod Hledání On-line hry On-line testy Odkazník Registrace Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:655433
Tento rok:103639
Měsíc:7035
Včera:388
Dnes:197
Online:5
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  PC hry recenze

Might and Magic VI

Počítačová hra od společnosti 3DO, která vyšla r. 1998. Stáří deset roků, ale svým megalomanským pojetím předběhla dobu. Dokonce i v dnešní době má poměrně širokou základnu hráčů.

Jedná se o trojrozměrné RPG, ve kterém hráč ovládá čtyřčlennou partičku dobrodruhů, s nimiž se snaží zachránit svět – Enroth. Jak vyznívá z názvu, základem hry jsou dvě hlavní síly – fyzická síla a magie. Pro své postavy si můžete volit z povolání jako je rytíř, paladin, druid, kněz, čaroděj.
kliknout a zobrazit celý článek.....
19.06.2013,06:20TES IV: Oblivion

Původně jsem myslel, že si nástupce Morrowindu zahraji až za mnoho let, ale porucha notebooku mě přinutila pořídit si nové PC a s ním se naskytla příležitost levně pořídit TES IV: Oblivion.

Ve svém věku hry moc často nepařím, ale – odjakživa jsem si přál zahrát si 3D RPG, kde může hlavní hrdina jezdit na rychlém koni. Morrowind, jak známo, koně neznal. Kůň jako dopravní prostředek se objevil v gamese Wizzards and Warriors. Ovšem, ta byla zabugovaná a svou náročností téměř nehratelná. Oblivion je bez nadsázky nejlepší 3D RPG, jaké bylo dosud vytvořeno. Bere si to nejlepší ze série Might and Magic a Morrowindu. Na rozdíl od svého přechůdce je krajina krásnější, realističtější a působí uklidňujícím dojmem. Z přerostlých hub šla na člověka jakási tíseň, kdežto z vlnící se trávy, přirozených stromů a skalistých hor... to už je o něčem jiném. Místo uspěchaného stresu nastupuje duševní klid, vyrovnanost a pocit vítězství.
kliknout a zobrazit celý článek.....
16.06.2013,07:47


Dreamfall: The Longest Journey

Nástupce legendární adventury The Longest Journey od firmy FUNCOM. Na konci r. 2007 vyšel v levelu jako příloha a tak jsem příliš nezaváhal a hru za přijatelnou cenu koupil.
Od Dreamfallu jsem očekával hodně moc. První díl nastavil laťku vysoko a já se těšil, čím mě švédští vývojáři překvapí. Ti z vás, co neznají první díl, jste přišli o hodně. The Longest Journey znamenal naprostý převrat v pojetí adventur z hlediska příběhu, grafiky, bravurně vydařených dialogů a zejména nezvyklé atmosféry tajemna a překvapivých zvratů. Hra byla dlouhá, ale hratelná, po celou dobu udržovala hráče v napětí a zvědavosti. Svým provedením vybuzovala hráčovu představivost a fantazii. Nebudu nic zastírat, ještě během hraní jsem si na internetu vyhledával informace o mytickém světě Arkádie .
kliknout a zobrazit celý článek.....
15.06.2013,08:11


Master of Orion III = debakl

Člověk by si automaticky myslel, že když někdo udělá skvělou hru, navíc vyrobí její zdařilé pokračování, tak dokáže navázat neméně dobře provedeným třetím dílem.

Master of Orion III je název, který znalému fanouškovi série vesmírných Mistrů mnoho slibuje, ale málo dává. Zatímco první dva díly série vyrobila firma SimTex a distribuovala společnost MicroProse v letech 1992 a 1996, poslední závěrečný (a tím jsem si jistý) díl série byl vydán v roce 2003 společností Infogrames. Třetí díl vyrobila firma Quicksilver Software a nebudu daleko od věci, když řeknu, že je to dost negativně poznat.
kliknout a zobrazit celý článek.....
07.06.2013,06:48


Advanced Civilization

Co je to za hru? Za klasiku všech počítačových civilizací je považována hra Civilization od Sida Meiera a její odvozené následovnické verze. Málokdo však ví, že hru Civilizace nevymyslel Sid Meier, ale společnost Avalon Hill, která ji jako stolní verzi vydala už v roce 1980. Sid Meier se údajně při tvorbě inspiroval právě touto hrou, což vedlo k různých sporům mezi společnostmi MicroProse a Avalon Hill ohledně autorských práv.
kliknout a zobrazit celý článek.....
06.06.2013,06:30


Pirates! Gold

Nikdy bych nevěřil, že se dnes dokáže najít počítačová hra, kterou jsem ještě nepoznal, a která předčí všechny ostatní klasické ''old'' i ''new'' gamesy.

Vývoj počítačových her se ubírá podivnými cestami. Původní hratelnost a originalita byly nahrazeny grafickými efekty a smyslem pro detail, jenž častokrát nabývá velmi zvrácených podob. Snahou vývojářů je vymyslet hru, která se stane pro hráče drogou. Cílem je připoutat hráče na mnoho měsíců i let k jediné hře tak, aby po jejím dohrání nedočkavě vyhlíželi další pokračování nebo předělávku do ještě velkolepějšího grafického hávu.
kliknout a zobrazit celý článek.....
03.06.2013,06:48


Mortal Combat - který je nejlepší?

Tak nějak jsem se po letech vrátil k akční arkádové bojovce Mortal Combat. Jen na chvíli, a jen proto, abych si mohl vyzkoušet Mortal Combat III a IV, které jsem dosud nehrál. Mortal Combat je hra od firmy Midway Games. První verze vyšla r. 1992 a zcela zastínila v té době jediného hlavního konkurenta Street Fighter. MK1 je velmi hratelná, dá se spustit bez problémů ve Win95, Win98 a v Dosboxu i ve Win XP.
kliknout a zobrazit celý článek.....
31.05.2013,06:32


Morrowind versus Oblivion versus Skyrim - porovnání na základě parametrů

Která ze tří her je nejlepší podle parametrů? Hrál jsem pouze Morrowind a Oblivion, o Skyrimu teprve přemýšlím, jestli do něj jít. Posbíral jsem na internetu množství informací. Zkusíme si všechny tři herní pecky obodovat a zjistit, která z nich má nejlepší předpoklady stát se vítězem této trilogie.
kliknout a zobrazit celý článek.....
25.05.2013,12:23


Unreal 1

Už dávno jsem chtěl napsat oslavnou ódu na tuto skvělou akční pařbu. Hra Unreal spatřila světlo herního světa v r. 1998, ale mluvilo se o ní již tři roky zpátky. Nestalo se, jako u jiných připravovaných her, že zůstalo jen u slov, ale naopak, Unreal předčil všechna očekávání a také v dnešní době nemá mezi akčními pařbami co do originality a hratelnosti příliš mnoho srovnatelné konkurence.
kliknout a zobrazit celý článek.....
21.05.2013,06:20


Incoming - 3D akční letecký simulátor

Akční 3D letecký simulátor z roku 1998 od firmy Rage Software. Stará pecka, ale ne hratelností. Je to typ počítačové hry ''sedni a hrej''. Kvalitním grafickým provedením se podobá automatovkám nebo televizním videohrám. V roce 2000 Incoming vyšla na CD v rámci SCORE 75 a já jsem toto CD asi před týdnem oprášil, abych zjistil, že mi Incoming stále má co říci.
kliknout a zobrazit celý článek.....
15.05.2013,06:49


Heroes of Might and Magic IV (HoMaM)

Série HoMaM vznikla na popularitě původní série Might and Magic, která se od nástupu tržně vítězného Morrowindu přestala dál rozvíjet. Výrobce hry - firma 3DO zbankrotovala v roce 2003 a další vývoj produktů HoMaM a tuto značku převzaly jiné společnosti (UBISOFT).
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.05.2013,06:31


Imperium Galactica

Poměrně stará vesmírná strategie z roku 1997 od maďarské společnosti Digital Reality i v dnešní době překonává většinu strategií nových. A v čem konkrétně? Je velmi hratelná, má skvělý příběh, a obtížnost hry je dobře vyvážená. Málokdy spadne, obsahuje minimum chyb, je nenáročná na výkon počítače. U hry se opravdu pobavíte, vžijete se do hlavní postavy a přemýšlíte nad hrou, i když nesedíte u svého počítače. Málokterý jiný titul umožňuje takové splynutí s dějem, jako Imperium Galactica. Je to dobré odreagování od všedních starostí.
kliknout a zobrazit celý článek.....
10.05.2013,06:42


Baldur's gate II - Shadows of Amn

Starší RPG z roku 2000 od firmy Black Isle. Stejná firma stojí za takovými tituly jako je Fallout nebo Planescape: Torment. Na své stáří toto RPG překvapuje svou rozsáhlostí. I s datadiskem Throne of Bhaal zabírá celkem 5 cédéček. Vzhledem k rozsahu se ani příliš nehodí shánět tuto hru na netu, ale naopak se vyplatí ji v kompletně počeštěné verzi pořídit v některém z internetových obchodů. Při ceně kolem dvou set korun je to jako zadarmo.
kliknout a zobrazit celý článek.....
07.05.2013,18:45


Sacred 1

Starší izometrické akční RPG z dílny Ascaronu. Každý, kdo by čekal kromě akčnosti také silný příběh a dobře propracované NPC postavy, bude zklamán. Hra je založena na nekončících soubojích, sbírání předmětů a vývoji postavy. Je třeba plnit hlavní a vedlejší úkoly, čistit rozsáhlé oblasti od nepřátelských potvor. Můžete hrát za různé fantasy rasy jako je gladiátor, serafa, lesní elfka, temný elf, bojový mág. Datadisk Sacred Underworld navíc přidá trpaslíka nebo démona.
kliknout a zobrazit celý článek.....
02.05.2013,06:26


PC Hry: Space Empires V

Měl jsem tu čest vyzkoušet si vesmírnou strategii Space Empires V. Nádherná, přenádherná grafika, procesor jede na sto procent, i když se ve hře nic neděje. Hvězdy září jako hvězdy, planety se točí kolem své osy. Nad hexagonálním polem mhouřím oči a obdivuji grafiku.
kliknout a zobrazit celý článek.....
28.04.2013,19:32


Ascendancy a pár slov o vesmírných strategiích

Ascendancy - vesmírná strategie, první hra od firmy The Logic Factory z r. 1995. Do ruky se mi dostala prakticky náhodou, protože už jsem nevěřil, že najdu vesmírnou strategii podle svého gusta, lepší než Master Of Orion I. Podařilo se. Když Ascendancy porovnám s dalšími vesmírnými strategiemi, které zatím prošly mýma rukama, tak bych vytvořil dva žebříčky. Některé hry jsou totiž vynikající, když se hrají poprvé, ale podruhé už je to rutina. Na druhou stranu existují hry, které je možno hrát i několikrát a nikdy se neomrzí. Následující žebříček je z hlediska prvního hraní:
kliknout a zobrazit celý článek.....
21.04.2013,07:55


Outcast

Tato hra vyšla v roce 1999. Tehdy jsem si kupoval svůj první počítač (PC) a na to, že bych si koupil hru a utratil částku vyšší jak tisíc korun bych ani nepomyslel. Přesto jsem si tak nějak tuto hru zařadil mezi herní pecky, které bych si jednou chtěl zahrát.
kliknout a zobrazit celý článek.....
14.04.2013,21:55


Frontier First Encounters - ANISOTROPIC

Frontier First Encounters (FFE) je hra, která má dlouhou a pohnutou historii. Oficiální vydání této hry, které vyšlo r. 1995, se nesetkalo s úspěchem. Autoři dostali příliš krátké termíny, než aby dokázali hru dokončit v dostatečné kvalitě a bez chyb. I když původní druhý díl ELITE pod názvem Frontier měl obrovské množství skalních příznivců, hra FFE ve své době neoslovila mnoho hráčů. Malá komerční výtěžnost způsobila na dlouhou dobu pozastavení oficiálního vývoje série ELITE - FRONTIER, která trvá prakticky až do dnešní doby.
kliknout a zobrazit celý článek.....
09.04.2013,18:52


Eternal Lands

Hra Eternal Lands vznikla v únoru r. 2003. Jedním slovem - je úžasná. Jedna z nejlepších bezplatných on-line RPG, které jsou k dispozici. Hráč začíná na ostrově Isla Prima, odkud může cestovat na další místa, vstupovat do jeskyní, hradů a chrámů, aby plnil rozličná poslání, nebo bojoval se zvířaty, nestvůrami a jinými hráči. Vývoj postavy je velmi zdlouhavý a složitý, ale vyplatí se. Ve hře existuje neuvěřitelné množství variací, postupů.
kliknout a zobrazit celý článek.....
01.04.2013,19:05


Galactic Civilizations I

Dobrých vesmírných strategií je jako šafránu. I těch špatných vesmírných strategií není mnoho, protože vývojářské firmy se takovým hrám moc nevěnují. Z velikánů jmenujme Imperium Galacticu, Ascendancy a Master of Orion, to jsou nehynoucí legendy. Zda se mezi legendy zařadí také Galactic Civilizations I, si povíme v následující recenzi.
kliknout a zobrazit celý článek.....
03.02.2013,12:53


PC Hry: Chicago 1930

Akčně strategická hra od firem Wanadoo a Spellbound, která vyšla v lednu r. 2004. Nedávno se objevila v časopise Počítač pro každého v ceně pouhých 55 korun! Nedalo mi to a časopis i se hrou jsem si koupil. Instalace v pohodě, příjemně mě překvapila česká lokalizace hry, aniž bych musel něco doinstalovávat. V samotné hře jsem očekával 3D pohled, skutečností však bylo izometrické prostředí (jako např. Fallout II).
kliknout a zobrazit celý článek.....
10.11.2012,18:10


Gothic II

Jako hlavní hrdina se můžete vydat cestou bojovníka - paladina, čaroděje nebo žoldnéře. Putujete krásnou přírodou, na obloze plují mráčky, nebo naopak prší, je bouřka nebo jen mlha. Ptáčci cvrlikají, vlci se schovávají v houštinách. Vysoké stromy, průzračná voda, nádherné město, lodě v přístavu. Neprostupná skaliska, úzké pěšinky, obrovský most přes jezero nebo roklinu. Lov vlků v hlubokých lesích, průzkum neznámé jeskyně, potápění pod vodou. V nastavení si můžete navolit izometrický pohled nebo 3D klasický pohled na okolí. Velmi dobrý dabing, i když anglický, na internetu je k dispozici čeština (titulky).
kliknout a zobrazit celý článek.....
26.10.2012,21:05


Počet vypsaných článků na stránce: 22 z celkem 47 článků.
1  2  
BLOGOVINY
27.07.2020,08:41
Blog.cz informoval, že od 17.8.2020 končí služby poskytování prostoru pro blogy (názory) autorů......
26.07.2020,18:29
Po masivní úpravě dat českostátem přestáváme informovat o koronaviru a mažeme většinu článků o tomto tématu. Orwell hadra......
17.06.2020,17:20
Podle nějakého amerického doktora (ekologie) Ellise Silvera pochází lidstvo z jiné planety. Naráží na to, že největším problémem lidí je příliš agresivní sluneční záření a problémy se zády způsobené nadměrnou gravitací. Zmiňuje také problémy s porodem a četné chronické choroby lidí. Žádný jiný původní druh nemá takové obtíže jako lidský.

Myslí si, že Země mohla sloužit jako vězeňská planeta......
17.06.2020,17:13
Proti Koronaviru v pokročilém stádium údajně účinkuje Kortikosteroid. Tvrdí to specialisté z britského Oxfordu. Není to jediná super pozitivní zpráva o nových lécích proti Korunaviru z Británie. Má to jen jednu vadu. Podle oficiálních statistik je v Británii ke dni 17.6.2020 celkem 42 054 mrvých na Kovid-19, a jen 1293 uzdravených z Kovidu-19. Možná britští lékaři zapomněli dát nemocným tu správnou oxfordskou pilulku nebo co se tam kudla děje???.....
17.06.2020,17:11
V Dijonu vypukla pouliční válka mezi Alžířany a Čečenci. Příčinou bylo napadení 16ti letého chlapce. V ulicích se ozývá střelba, francouzská policie oblasti uzavřela a vyčkává na další pokyny :-). Prý to nebudou ostré zbraně, nemusíme se bát, protože ty jsou ve Francii veřejnosti nedostupné :-)......
17.06.2020,17:04
"Chystáme se zrušit policejní oddělení v Minneapolisu," odpověděl radní Jeremiah Ellison, syn generálního prokurátora Keitha Ellisona. Co na to říct? :-).....
13.03.2020,18:04
Cituji: "Epicentrem světové pandemie koronaviru se nyní stala Evropa. Dnes to v Ženevě podle agentury AP prohlásil generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus.".....
04.03.2020,19:09
Ministerstvo zdravotnictví dne 4.3.2020 zveřejnilo zákaz EU týkající se prodeje respirátorů třídy FFP3 běžným občanům.
Cituji:

"V souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem v Evropě, přistupuje Ministerstvo zdravotnictví k mimořádnému opatření. S účinností od středy 4. března 2020 do odvolání ministerstvo zakazuje vývoz všech respirátorů třídy FFP3 mimo Českou republiku a jejich prodej všem mimo zdravotnická a sociální zařízení, orgány ochrany veřejného zdraví, složky integrovaného záchranného systému a další orgány státní správy."

.....
04.03.2020,17:05
Britský šéflékař Chris Witty údajně prohlásil: "Nemá cenu kupovat ochranné masky, jejich efekt je minimální, až nulový.".....
29.02.2020,13:05
Zdá se, že USA už Evropě nevěří :-). Bílý dům zrušil plánovanou schůzku Trumpa se Sebastianem Kurzem, rakouským kancléřem. Schůzka se přitom měla konat na půdě USA. Nejspíš už není bezpečné, aby Rakušan, a potažmo kancléř, cestoval za americkým prezidentem......
27.02.2020,18:06
Novinky.cz uvádějí, že Japonsko (po Číně) zachytilo případ, kdy se vyléčený pacient opět nakazil Koronavirem. Profesor medicíny Philip Tierno uvádí, cituji: „Jakmile je člověk jednou nakažený, infekce v něm patrně přetrvává a jeho zdravotní stav se může znovu zhoršit.“......
27.02.2020,18:00
Novinky.cz uvádějí, že Koronavirus se může přenášet z matky na dítě......
27.02.2020,17:52
Zatímco Německo vybízí své obyvatele, aby si vytvořili zásobu jídla minimálně na 10 dní, tuzemští někteří ministři i hasiči neustále vyjadřují názor, aby se zdejší domorodci jídlem NEZÁSOBILI. Prý je to zhola zbytečné. Protichůdné chování rozvojového Česka, které ostře koresponduje s opačným chováním vyspělých států jako je Německo, působí skutečně zvláštně......
24.02.2020,18:19
Blesk.cz uvádí, že cestující (letadlem) z italského Milána byl v šoku. Ani u jednoho pasažéra nebyla na letišti změřena teplota, nikdo jim nenařídil karanténu. Nic. Inu. U nás v Česku strach z Korunaviru nemáme!.....
24.02.2020,18:17
Slovensko tvrdě bojuje proti postupující nákaze Koronaviru alias Wuhanské chřipky. Každý cestující z Itálie musí vyplnit dotazník......
23.02.2020,19:58
Turecko a Afghánistán uzavřeli hranice s Iránem kvůli Koronaviru. Najde některý stát Evropské Unie ODVAHU na to, aby udělal něco podobného a chránil své občany před nákazou? Třeba uzavřel hranice s Itálií (zrušil letový provoz, železniční a silniční dopravu s nakaženým státem), která aktuálně patří na 3. místo (za Čínou a Jižní Koreou) nejvíce postižených států Koronavirem na světě???

MOC BYCH SE DIVIL.

.....
23.02.2020,19:52
A opět je tu stará písnička, která se ozývala před Klausovou amnestií. Máme příliš mnoho vězňů, je potřeba s tím něco dělat, nejlíp jim udělit alternativní tresty. A kdo ví, zda se v zákulisí neprobírá amnestie......
23.02.2020,11:53
Itálie uvalila karanténu na 11 obcí, což zahrnuje přibližně 50 000 obyvatel. Jedná se o obce Codogno, Castiglione d’Adda, Casalpusterlengo, Fombio, Maleo, Somaglia, Bertonico, Terranova dei Passerini, Castelgerundo a San Fiorano. V padovské oblasti Veneto městečko Vo’. Nikdo nesmí dovnitř nebo ven. Kdo poruší nařízení, bude zatčen. V případě nedisciplinosti obyvatel bude nasazena armáda......
23.02.2020,08:53
Na Novinky.cz vyšla zpráva předního čínského experta na koronavirus Čao Ťien-pchinga, že za určitých okolností mohou uzdravení šířit Koronavirus dál!!! Čína uvažuje, co provést s "uzdravenými", aby virus nešířili!!!.....
23.02.2020,08:50
A už je to zase tady. Izrael dokáže operativně reagovat. Dokáže to taky Českostát??? Jižní Korea a Itálie jsou zasaženy nákazou. Kdy bude přerušeno letecké, silniční a železniční spojení???.....
23.02.2020,08:33
Na Blesk.cz vyšel rozhovor s primářkou z nemocnice Na Bulovce. Primářka pronesla větu, kterou by chtělo TESAT do kamene jako - podle mého názoru těžký BIZAR:.....
22.02.2020,20:56
Na webu Novinky.cz vyšla poměrně překvapivá informace, že cituji "miliardáři řeší úprk z planety". Zdá se, že události nabírají spád a to takového charakteru, že lidem, kteří si to mohou dovolit, nezbývá nic jiného, než odletět na jinou planetu......
22.02.2020,14:08
Dle čínského zdroje, který uvádím níže, jsou zachycováni pacienti, kteří prokazatelně onemocněli koronavirem alias Wuhanskou chřipkou opakovaně. Na nemoc si tedy nelze vypěstovat imunitu a nebo .... v těchto případech nebyla vyléčena a vrátila se zpět......
22.02.2020,14:03
Dle čínského twitteru i diskutéra na idnes.cz může inkubační doba v některých případech dosáhnout až 27 dnů. Byl zachycen případ pacienta z provincie Chu-Pej, u kterého se příznaky choroby objevily až po 27 dnech od prokázané nákazy......
22.02.2020,13:58
Koronavirus byl detekován v moči pacientů (tým epidemiologa Čung Nan-šana). To znamená, že napadá také ledviny a další orgány a navíc je schopen se dostat do odpadních vod. Pokud dokáže přežít proces filtrace odpadních vod, tak by teoreticky mohl kontaminovat vodovodní řad. Ale poslední teze je jen spekulace......
22.02.2020,08:05
V Itálii propukla epidemie koronaviru alias Wuhanské chřipky alias doublespeakově COVID-19. Nákaza údajně přišla od člověka, který přiletěl z Číny a jeho testy na tuto nemoc byly NEGATIVNÍ. Zavírají se školky, školy, restaurace i bary, vše v okolí Milána......
22.02.2020,08:03
Paříž prý zamořily štěnice. A je to velký problém. A já bych dodal - tuto informaci známe už pěkných pár let a není to žádné překvapení......
15.02.2020,14:09
Důležitá zpráva. Koronavirus přežije na vzduchu až 9 dní, minimálně 4 dny. Je tedy pravděpodobné, že se udrží na chlebu, rohlíku, oblečení, na obuvi, ve vlasech... Zásilky z postižené země bude dobré před otevřením nechat pár týdnů "u ledu"......
13.02.2020,19:21
Vietnam uvalil karanténu na město Son Loi, kde žije přes 10 tisíc obyvatel. Zdá se, že město zachvátila nákaza Wuhanskou chřipkou, alias Koronavirem......
13.02.2020,19:16
Čína překvapivě změnila metodiku počítání nakažených Koronavirem alias Wuhanskou chřipkou. Údajně se tak stalo po nátlaku ze strany Světové zdravotnické organizace /WHO/. Za jediný den tak počet nakažených poskočil o 14000 lidí a jsou indicie, že to nebude jediný skok. Potíž je v tom, že novou metodiku nepřijala ostatní nakažená města, pouze Wuhan. Skutečná čísla tak mohou být mnohem vyšší......
Zobrazit všechny blogoviny....
název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2020 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v