Index krize v ČR.
Úvod Hledání On-line hry On-line testy Odkazník Registrace Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:655433
Tento rok:103639
Měsíc:7035
Včera:388
Dnes:197
Online:6
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Filmové recenze

Poslední pokušení Krista

Pro církev kontroverzní film, jehož distribuce údajně vyvolala nepokoje náboženského rázu a dokonce hrozby bombových útoků na kina, kde se měl promítat.

Ve filmu Scorsese zpracoval tématiku Ježíše Krista trochu jinak, než je obvykle oficiálně přípustné. Ukázal nám ho jako člověka. Obyčejného člověka, který žil svým obyčejným životem. Cítil strach, byl zamilovaný, cítil bolest, spolupracoval s Římany, protože chtěl přežít. Jeho nitro svádělo boj, který prožíváme každý z nás. Duchovní strana zápasila s fyzickým projevem, kladné vlastnosti s těmi zlými, nadpozemská podstata s tou pozemskou. Touha po očištění, po spasení, po lepším životě s touhou přežít za každou cenu. Možná byl dokonce nemocný, každopádně propadal pesimismu a prožíval extrémně silný vnitřní zápas.
kliknout a zobrazit celý článek.....
18.06.2013,06:27Star Trek II: Khanův hněv (1982)

Admirál Kirk tráví poklidné období na planetě Zemi, kde zaučuje mladé nováčky spolu se svým přítelem kapitánem Spockem. Zatím na vzdálené vědecké vesmírné stanici Genesis nastává neštěstí. Mutant Khan se zmocní válečné lodi Reliant a zlikviduje vědce Genesisu. Chce se zmocnit výsledku jejich projektu - střely Genesis a zároveň plánuje pomstu proti admirálu Kirkovi...
kliknout a zobrazit celý článek.....
16.06.2013,07:42


Star Trek I: The Motion Picture (1979)

První, čeho si divák všimne, je lepší hudba oproti pilotnímu Star Treku z roku 1966. Také grafika udělala posun, protože je zde víc pohledů na Star Trek zvenčí, zejména dlouhé záběry lodi Enteprise při opouštění doku a mávajících kosmonautů v prostoru.
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.06.2013,06:25


Star Trek: The Cage (Klec, 1966)

Primitivní filmové kulisy vyvažuje charisma kapitána Pikeho. Loď Enteprise vidíme v neumělém záběru poprvé na začátku a naposled závěrem filmu, přičemž letové triky jsou na příšerné úrovni. V průběhu filmu neustále něco bliká a pípá, někdy až příliš intenzivně přes celou obrazovku, a to je vyloženě otravné.
kliknout a zobrazit celý článek.....
11.06.2013,06:35


Star Trek (2009)

Pokračování série Star Trek z roku 2009 ve formě dvouhodinového filmu. Divák bude zavedený do hluboké minulosti, kdy vesmírná loď Enteprise poprvé opouští doky stanice planety Země. Na její palubě nechybí budoucí mladičká posádka této lodi ve formě kadeta James T. Kirka, prvního důstojníka Spocka, Chekova (perfektní přízvuk), Scottyho a dalších. Cestování v čase umožní konfrontaci lodě Enterprise s romulanskou lodí z budoucího času, která je technologicky mnohem pokročilejší a její pomstychtivý kapitán Nero hodlá zničit nejen planetu Vulkán, ale především Zemi...
kliknout a zobrazit celý článek.....
09.06.2013,08:37


Predátor

Několik desítek let starý film. Téměř čtvrt století uplynulo od chvíle, kdy tento snímek shlédl užaslý divák. V hlavní roli tehdejší ikona světa kulturistiky Arnold Schwarzenegger podává svůj obvyklý i neobvyklý výkon strnulou grimasou a nahozenými bicepsy. Odvážný tým bojového komanda se v pralese utká s mimozemským lovcem lidí.
kliknout a zobrazit celý článek.....
08.06.2013,11:14


Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň

Na tento film jsem před lety napsal recenzi, kde jsem snímek z mnoha různých důvodů zkritizoval. Kupodivu s odstupem času po několika letech se mi dílko zalíbilo. Ano, má své mouchy. Čtyři hlavní postavy jsou divné - rozjivená Lucy, falešný Edmunt, gotická Susan, změkčilý Peter. Ale o to právě jde. O vývoj těchto postav. Lev Aslan se představuje jako učitel těchto čtyř dětí a snaží se je dovést k jejich lepšímu já. Dosáhnout vývoje osobnosti. Protože jen skutečně silní a morální hrdinové mohou zachránit Narnii před spáry bílé čarodějnice.
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.06.2013,06:29


Battlestar Galactica

Než jsem spatřil Battlestar Galacticä domníval jsem se, že nejlepším sci-fi filmem je Star Wars a nejlepším sci-fi seriálem je Star Trek. Mýlil jsem se.

Kvalitní film a následně hodně dlouhý seriál, který má hlavu a patu. Děj je strhující s důrazem na chvíle, kdy nastává zlom v lidských vztazích nebo složité rozhodování o dalším osudu příběhu. Skvělý scénář. Představa lidské civilizace, která někde tam ve vesmíru na útěku před zlými roboty Cylony hledá naši planetu, protože doufá, že právě my jim pomůžeme, je úžasná. Každý divák samozřejmě ví, jaký bordel zde zoufalí uprchlíci, kteří mají stejnou lidskou mentalitu, avšak mnohem lepší technologii, naleznou.
kliknout a zobrazit celý článek.....
04.06.2013,06:33


36. komnata Shaolinu

Shlédl jsem množství filmů s tématikou kung-fu a tento patří snad k nejlepším Hong-Kongským snímkům. Připitomnělý humor, který tak často bývá v podobné produkci, je tentokrát téměř nerozpoznatelný. Ano, zůstává primitivní a nedotažený příběh. Ale - naprosto skvělý shaolinský výcvik studenta Liu Ju Te veškeré negativní prvky přebíjí a vynáší film do předních příček mezi špičky jako byl například čínský Úder otevřenou dlaní.
kliknout a zobrazit celý článek.....
02.06.2013,09:09


Absurdistán

Humor ve stylu Stopařův průvodce po galaxii. Originální příběh vojáka Joa Bowerse, kterého zhibernovali, zapomněli na něj a on se probudil do budoucího světa plného retardovaných lidí z konzumního stylu a několikasetletého působení reklamy na lidskou mysl.

Jasně, děj je předvídatelný, Joe zjistí, že mu jeho průměrná inteligence zajistí místo nejchytřejšího člověka na planetě, avšak cesta ke konečnému vítězství je trnitá, protože, jak nás film vytrvale poučuje, chytrák se málokdy prosadí mezi stádem pitomců.
kliknout a zobrazit celý článek.....
01.06.2013,07:17


Highlander

Úžasný film, který nastolil inspiraci pro další filmová pokračování a seriály. Kult Highlandera lze vysledovat na mnoha internetových fórech a klubech. Každý muž by chtěl být jako Highlander.

Christopher Lambert ve své životní roli. Úvodní wrestlingový zápas s fenomenální kamerou. Vynikající kamerové efekty a záběry ''v pohybu'' tvoří nezanedbatelnou část dobrého filmu. Herecké výkony Lamberta, Browna (Kurgan) a Conneryho. A samozřejmě hudba, ta HUDBA od skupiny QUEEN!
kliknout a zobrazit celý článek.....
30.05.2013,06:33


Soudný den

Poněkud ujetý film. Směska sci-fi, thrilleru a hororu. Možná větší špetka morbidní hnusoty. Zdá se, že režiséru Marshallovi ujela ruka trochu víc. Krvavé scény, kanibalismus, vyšinutí lidé jsou v Soudném dni na \'\'denním\'\' pořádku. Hlavní děj je prostý. Hlavní hrdinka má za úkol zachránit Londýn, Velkou Británii a možná i celý svět.
kliknout a zobrazit celý článek.....
27.05.2013,06:32


Král Galů

Síla a kuráž jednoho dokáže ovlivnit celý národ. Na www.csfd.cz tento film obdržel pouhých 28 %. A proč? Prý kvůli dvakrát podobnému záběru. Černobílým hereckým výkonům. Údajně se tento film nachází někde mezi Statečným srdcem a Asterixem...
kliknout a zobrazit celý článek.....
25.05.2013,10:15


Pán prstenů - filmová trilogie

Konečně jsem shlédl všechny tři díly filmového Pána prstenů. První díl mě nadchnul, ve druhém dílu jsem začínal mít drobné pochybnosti a třetí díl jsem chtěl půl hodiny před koncem vyhodit z okna.

Bezpochyby vynikající filmové zpracování co se týká grafiky, ozvučení a výzdoby včetně oblečení postav. Menší mínus bych udělil za odchýlení od knižní předlohy zejména ve třetím dílu, kdy se zcela nelogicky objevila vedle Aragorna Galadriel a Éowyn se ztratila v davu. Režisér dal očividně přednost krásné tváři před Tolkienem.
kliknout a zobrazit celý článek.....
23.05.2013,06:15


Bathory

Myslím, že tohle byl první film od Juraje Jakubiska, který jsem měl tu čest vidět. A rozhodně nebyl špatný. Dokonce se dá říct, že je na světové úrovni, a už to není jen takový malý český filmeček, který musí nedostatky režie a scénáře dorovnávat humorem a hereckými projevy.

Erzsébet Báthory je šílené jméno. Na češtinu dokonce hnusné. Ersébet znamená Alžběta. Ve filmu ji ztvárnila Anna Friel a jejím prostřednictvím je Erzsébet sice hnusné jméno, ale nádherná postava.
kliknout a zobrazit celý článek.....
19.05.2013,07:29


Constantine

Nevěřil jsem, že by Keanu Reeves znovu dokázal vytvořit podobnou ikonu jako byl Neo v Matrixu. Samozřejmě ji nevytvořil. Ale – podařilo se mu ztvárnit postavu Constantina, který je stejně jako Neo vyjímečný, a jemuž se divák chce stejně jako postavě z Matrixu podobat.
kliknout a zobrazit celý článek.....
18.05.2013,07:37


Rudé slunce (Rivalové pod rudým sluncem)

Možná si někteří z vás vzpomenou na snímek Tenkrát na východě v hlavní roli Jackie Chanem o tom, kterak asijský bojovník na divokém západě přebýval. Tak to je obhroublý a nekvalitní plagiát špičkové westernovky Rudé slunce.

Charles Bronson (Tenkrát na západě) v roli dobrého padoucha. Alan Delon v roli zlého padoucha. A Toshirô Mifune (Sedm samurajů) v roli asijského (japonského) bojovníka (samuraje). Zábava na dvě hodiny zaručena.
kliknout a zobrazit celý článek.....
12.05.2013,07:39


Den, kdy se zastavila Země

Těšil jsem se na nevšední sci-fi, které by věrohodně zasadilo návštěvu představitele mimozemské civilizace do naší doby. Moje naděje však byly plané.

Keanu Reeves jako představitel mimozemšťana Klaatu je vynikající. Problémem filmu je scénář, nikoli herci nebo snad efekty. Divák si občas připadá jako blbec, protože nerozumí souvislostem, a často hledá jejich hlubší provázanost. Marně.
kliknout a zobrazit celý článek.....
11.05.2013,08:38


Králova přízeň

Knižní anglická historie byla pro mne vždy přitažlivá. Únos Katriony od Stevensona, Roderick Random, spousta děl o korzárech ve službách anglického panovníka. Přál jsem si, aby něco z toho bylo kvalitně převedeno do filmové tvorby, ale prozatím jsem byl vždycky zklamán. Film Králova přízeň sice nevycházel z díla mého oblíbence, ale tak nějak jsem znovu doufal, že se podaří dobře zpracovat námět a vkusně provést diváka atmosférou pozdně středověké Anglie.
kliknout a zobrazit celý článek.....
06.05.2013,06:28


Sedm mečů

Kýč, kýč kýč. Zkratkovitý děj, šílená spádovost, která postrádá smysl. Až příliš intenzivní, zahlušující hudba, která nedovolí vyniknout citovému prožitku diváka. Bizarní bojové nástroje, žádná historická návaznost. Je to zvrácené fantasy zasazené do nevhodného prostředí.
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.05.2013,09:13


Mortal Kombat – Boj na život a na smrt

Americký akční film, adaptace známé počítačové hry Mortal Kombat a nutno podotknout, že velmi zdařilá. Proč vlastně píšu o takhle starém filmu? Protože by se na některá díla nemělo zapomínat. A toto je klasika filmové tvorby, navíc značně šovinistická.
kliknout a zobrazit celý článek.....
02.05.2013,06:37


Sedm samurajů

Více jako půl století nás dělí od zrodu této velkolepé legendy, japonského filmu, který sloužil jako inspirace mnoha westernovým filmům západní, zejména americké tvorby. Musím se stydět za tvůrce snímku Sedm statečných, protože je to pouze plagiát Sedmi samurajů a navíc nepříliš vydařený. Ještě před třemi hodinami jsem považoval Sedm statečných za vynikající a originální western. Po shlédnutí filmu Sedm samurajů už vím, že se jednalo o nepodařený plagiát s vynikajícími herci.
kliknout a zobrazit celý článek.....
25.04.2013,06:16


Terminator Salvation

Herec Christian Bale je známý například z filmu Equilibrium, kde se dokonale zhostil úlohy vymítače lidí s emocemi. Ve filmu Terminator Salvation představuje roli vůdce odboje, ano, uhádli jste – je to legendární John Connor. A je ztvárněný dost dobře. Další skvělý herec, Sam Worthington, si zahraje na Marcuse Wrighta, speciální a záhadnou androidní postavu.
kliknout a zobrazit celý článek.....
18.04.2013,20:12


Flash Gordon

S odstupem času jsem se znovu podíval na film Flash Gordon a byl jsem příjemně překvapený tím, že mě tento snímek opětovně maximálně nadchnul, rozesmál, uvrhl do napětí a podnítil rozličné představy o tom, kdo je opravdovým pánem vesmíru. Flash Gordon byl natočen v r. 1980 režisérem Mikem Hodgesem. V hlavní roli hraje pro ženy přitažlivý Sam J. Jones, krásná Melody Anderson a přenádherná Ornella Muti. Parádní herecký výkon podal vědec Hans Zarkov (Palestinec Topol), princ Barin (Timothy Dalton) a imperátor Ming (Max von Sydow).
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.04.2013,06:29


Terminátor 3: Vzpoura strojů

Do příběhu se příliš zamotávat nebudu, protože i tento třetí díl má podobný scénář jako první a druhý. Do minulosti jsou vysláni terminátoři, aby spolu bojovali žití či nežití Johna Connora. Úroveň filmu je solidní. Hudební motiv je na tom o něco hůř než v jedničce a dvojce, respektive nepřichází nic nového, zásadního, převratného. Je kladen důraz na ohromující bitky mezi oběma terminátory a jako obvykle nastupují repliky ve stylu ''Já se vrátím.''
kliknout a zobrazit celý článek.....
07.04.2013,10:31


Počet vypsaných článků na stránce: 25 z celkem 84 článků.
1  2  3  4  
BLOGOVINY
27.07.2020,08:41
Blog.cz informoval, že od 17.8.2020 končí služby poskytování prostoru pro blogy (názory) autorů......
26.07.2020,18:29
Po masivní úpravě dat českostátem přestáváme informovat o koronaviru a mažeme většinu článků o tomto tématu. Orwell hadra......
17.06.2020,17:20
Podle nějakého amerického doktora (ekologie) Ellise Silvera pochází lidstvo z jiné planety. Naráží na to, že největším problémem lidí je příliš agresivní sluneční záření a problémy se zády způsobené nadměrnou gravitací. Zmiňuje také problémy s porodem a četné chronické choroby lidí. Žádný jiný původní druh nemá takové obtíže jako lidský.

Myslí si, že Země mohla sloužit jako vězeňská planeta......
17.06.2020,17:13
Proti Koronaviru v pokročilém stádium údajně účinkuje Kortikosteroid. Tvrdí to specialisté z britského Oxfordu. Není to jediná super pozitivní zpráva o nových lécích proti Korunaviru z Británie. Má to jen jednu vadu. Podle oficiálních statistik je v Británii ke dni 17.6.2020 celkem 42 054 mrvých na Kovid-19, a jen 1293 uzdravených z Kovidu-19. Možná britští lékaři zapomněli dát nemocným tu správnou oxfordskou pilulku nebo co se tam kudla děje???.....
17.06.2020,17:11
V Dijonu vypukla pouliční válka mezi Alžířany a Čečenci. Příčinou bylo napadení 16ti letého chlapce. V ulicích se ozývá střelba, francouzská policie oblasti uzavřela a vyčkává na další pokyny :-). Prý to nebudou ostré zbraně, nemusíme se bát, protože ty jsou ve Francii veřejnosti nedostupné :-)......
17.06.2020,17:04
"Chystáme se zrušit policejní oddělení v Minneapolisu," odpověděl radní Jeremiah Ellison, syn generálního prokurátora Keitha Ellisona. Co na to říct? :-).....
13.03.2020,18:04
Cituji: "Epicentrem světové pandemie koronaviru se nyní stala Evropa. Dnes to v Ženevě podle agentury AP prohlásil generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus.".....
04.03.2020,19:09
Ministerstvo zdravotnictví dne 4.3.2020 zveřejnilo zákaz EU týkající se prodeje respirátorů třídy FFP3 běžným občanům.
Cituji:

"V souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem v Evropě, přistupuje Ministerstvo zdravotnictví k mimořádnému opatření. S účinností od středy 4. března 2020 do odvolání ministerstvo zakazuje vývoz všech respirátorů třídy FFP3 mimo Českou republiku a jejich prodej všem mimo zdravotnická a sociální zařízení, orgány ochrany veřejného zdraví, složky integrovaného záchranného systému a další orgány státní správy."

.....
04.03.2020,17:05
Britský šéflékař Chris Witty údajně prohlásil: "Nemá cenu kupovat ochranné masky, jejich efekt je minimální, až nulový.".....
29.02.2020,13:05
Zdá se, že USA už Evropě nevěří :-). Bílý dům zrušil plánovanou schůzku Trumpa se Sebastianem Kurzem, rakouským kancléřem. Schůzka se přitom měla konat na půdě USA. Nejspíš už není bezpečné, aby Rakušan, a potažmo kancléř, cestoval za americkým prezidentem......
27.02.2020,18:06
Novinky.cz uvádějí, že Japonsko (po Číně) zachytilo případ, kdy se vyléčený pacient opět nakazil Koronavirem. Profesor medicíny Philip Tierno uvádí, cituji: „Jakmile je člověk jednou nakažený, infekce v něm patrně přetrvává a jeho zdravotní stav se může znovu zhoršit.“......
27.02.2020,18:00
Novinky.cz uvádějí, že Koronavirus se může přenášet z matky na dítě......
27.02.2020,17:52
Zatímco Německo vybízí své obyvatele, aby si vytvořili zásobu jídla minimálně na 10 dní, tuzemští někteří ministři i hasiči neustále vyjadřují názor, aby se zdejší domorodci jídlem NEZÁSOBILI. Prý je to zhola zbytečné. Protichůdné chování rozvojového Česka, které ostře koresponduje s opačným chováním vyspělých států jako je Německo, působí skutečně zvláštně......
24.02.2020,18:19
Blesk.cz uvádí, že cestující (letadlem) z italského Milána byl v šoku. Ani u jednoho pasažéra nebyla na letišti změřena teplota, nikdo jim nenařídil karanténu. Nic. Inu. U nás v Česku strach z Korunaviru nemáme!.....
24.02.2020,18:17
Slovensko tvrdě bojuje proti postupující nákaze Koronaviru alias Wuhanské chřipky. Každý cestující z Itálie musí vyplnit dotazník......
23.02.2020,19:58
Turecko a Afghánistán uzavřeli hranice s Iránem kvůli Koronaviru. Najde některý stát Evropské Unie ODVAHU na to, aby udělal něco podobného a chránil své občany před nákazou? Třeba uzavřel hranice s Itálií (zrušil letový provoz, železniční a silniční dopravu s nakaženým státem), která aktuálně patří na 3. místo (za Čínou a Jižní Koreou) nejvíce postižených států Koronavirem na světě???

MOC BYCH SE DIVIL.

.....
23.02.2020,19:52
A opět je tu stará písnička, která se ozývala před Klausovou amnestií. Máme příliš mnoho vězňů, je potřeba s tím něco dělat, nejlíp jim udělit alternativní tresty. A kdo ví, zda se v zákulisí neprobírá amnestie......
23.02.2020,11:53
Itálie uvalila karanténu na 11 obcí, což zahrnuje přibližně 50 000 obyvatel. Jedná se o obce Codogno, Castiglione d’Adda, Casalpusterlengo, Fombio, Maleo, Somaglia, Bertonico, Terranova dei Passerini, Castelgerundo a San Fiorano. V padovské oblasti Veneto městečko Vo’. Nikdo nesmí dovnitř nebo ven. Kdo poruší nařízení, bude zatčen. V případě nedisciplinosti obyvatel bude nasazena armáda......
23.02.2020,08:53
Na Novinky.cz vyšla zpráva předního čínského experta na koronavirus Čao Ťien-pchinga, že za určitých okolností mohou uzdravení šířit Koronavirus dál!!! Čína uvažuje, co provést s "uzdravenými", aby virus nešířili!!!.....
23.02.2020,08:50
A už je to zase tady. Izrael dokáže operativně reagovat. Dokáže to taky Českostát??? Jižní Korea a Itálie jsou zasaženy nákazou. Kdy bude přerušeno letecké, silniční a železniční spojení???.....
23.02.2020,08:33
Na Blesk.cz vyšel rozhovor s primářkou z nemocnice Na Bulovce. Primářka pronesla větu, kterou by chtělo TESAT do kamene jako - podle mého názoru těžký BIZAR:.....
22.02.2020,20:56
Na webu Novinky.cz vyšla poměrně překvapivá informace, že cituji "miliardáři řeší úprk z planety". Zdá se, že události nabírají spád a to takového charakteru, že lidem, kteří si to mohou dovolit, nezbývá nic jiného, než odletět na jinou planetu......
22.02.2020,14:08
Dle čínského zdroje, který uvádím níže, jsou zachycováni pacienti, kteří prokazatelně onemocněli koronavirem alias Wuhanskou chřipkou opakovaně. Na nemoc si tedy nelze vypěstovat imunitu a nebo .... v těchto případech nebyla vyléčena a vrátila se zpět......
22.02.2020,14:03
Dle čínského twitteru i diskutéra na idnes.cz může inkubační doba v některých případech dosáhnout až 27 dnů. Byl zachycen případ pacienta z provincie Chu-Pej, u kterého se příznaky choroby objevily až po 27 dnech od prokázané nákazy......
22.02.2020,13:58
Koronavirus byl detekován v moči pacientů (tým epidemiologa Čung Nan-šana). To znamená, že napadá také ledviny a další orgány a navíc je schopen se dostat do odpadních vod. Pokud dokáže přežít proces filtrace odpadních vod, tak by teoreticky mohl kontaminovat vodovodní řad. Ale poslední teze je jen spekulace......
22.02.2020,08:05
V Itálii propukla epidemie koronaviru alias Wuhanské chřipky alias doublespeakově COVID-19. Nákaza údajně přišla od člověka, který přiletěl z Číny a jeho testy na tuto nemoc byly NEGATIVNÍ. Zavírají se školky, školy, restaurace i bary, vše v okolí Milána......
22.02.2020,08:03
Paříž prý zamořily štěnice. A je to velký problém. A já bych dodal - tuto informaci známe už pěkných pár let a není to žádné překvapení......
15.02.2020,14:09
Důležitá zpráva. Koronavirus přežije na vzduchu až 9 dní, minimálně 4 dny. Je tedy pravděpodobné, že se udrží na chlebu, rohlíku, oblečení, na obuvi, ve vlasech... Zásilky z postižené země bude dobré před otevřením nechat pár týdnů "u ledu"......
13.02.2020,19:21
Vietnam uvalil karanténu na město Son Loi, kde žije přes 10 tisíc obyvatel. Zdá se, že město zachvátila nákaza Wuhanskou chřipkou, alias Koronavirem......
13.02.2020,19:16
Čína překvapivě změnila metodiku počítání nakažených Koronavirem alias Wuhanskou chřipkou. Údajně se tak stalo po nátlaku ze strany Světové zdravotnické organizace /WHO/. Za jediný den tak počet nakažených poskočil o 14000 lidí a jsou indicie, že to nebude jediný skok. Potíž je v tom, že novou metodiku nepřijala ostatní nakažená města, pouze Wuhan. Skutečná čísla tak mohou být mnohem vyšší......
Zobrazit všechny blogoviny....
název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2020 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v