Index krize v ČR.
Úvod Hledání On-line hry On-line testy Odkazník Registrace Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:655438
Tento rok:103644
Měsíc:7040
Včera:388
Dnes:202
Online:5
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Filmové recenze

Recenze filmu: Cesta draka

Nemám v oblibě filmy, kde se příliš míchá komedie a akční žánr s tím, že komedie ve filmu umře a zůstane jen akce. Takovým filmem je Cesta draka. Protože zde hraje Bruce Lee a Chuck Norris, tak si odmyslím komediální zkažené prvky a mám tady film, který se mi líbí.
kliknout a zobrazit celý článek.....
14.09.2014,11:53Recenze filmu: Velký šéf (The Big Boss)

Ne, nejedná se o film s Belmondem. Filmy s hercem Bruce Lee jsem prozatím vynechával. Viděl jsem snímek Pěst plná hněvu (Fist of Fury), který na mě dojem neudělal. Velký šéf je jeden z prvních filmů Bruce Lee. Nízkonákladový film vyrobený za 100 000 dolarů je překvapivě dost dobrý. Bruce Lee přichází pracovat do továrny na led, aby zjistil, že se ztratilo několik jeho dobrých přátel. Zatímco se jej ředitel továrny snaží neúspěšně zkorumpovat povýšením na předáka výrobního provozu, Bruce Lee rozjíždí pátrání na vlastní pěst a objevuje, že se v ledu pašuje heroin.
kliknout a zobrazit celý článek.....
14.09.2014,10:57


Recenze filmu: Barbar Conan (2011)

Žiju, miluju, zabíjím. Původně jsem se na nového Barbara Conana nechtěl dívat. Říkal jsem si, že mi pokazí skvělý dojem z původního Barbara s Arnoldem. Nakonec jsem to udělal jen kvůli vám, čtenářům Blogovníku. Ustoupil jsem ze své zásady a prohlédl jsem si tento film.

Úvodní dojem byl relativně dobrý. Barbaři vypadali jako barbaři. Byli zarostlí, vousatí, vlasatí a bojechtiví. Režisér se snažil diváka kýčovitě ohromit porodem v bitvě, ale moc se mu to nepodařilo. Zklamalo mě brnění banditů, kteří se rozhodli vyhladit cimmeřanskou vesnici. Nebylo, jak to jen říct..., dostatečně fantasy. Nedýchala na mě taková ta megalitická archaická atmosféra. Byly to podobné helmy, jaké bychom mohli vidět na Římanech nebo středověkých vojácích.
kliknout a zobrazit celý článek.....
20.07.2014,21:01


Recenze filmu: Total Recall (2012)

Nový Total Recall. Co si od něj můžeme slibovat? Zdá se, že to není Total Recall. Žádný Mars, ale Britská říše a Australská kolonie. Cestuje se skrz střed Země? Na začátku filmu je intenzivní blikání, které se pokouší vyvolat u diváka epileptický záchvat. U mě, alespoň prozatím, negativní. Stejně chaotický jako je tento začátek, se jeví i nový Total Recall. Místo na efektivní hudbu, vsadil režisér na efektivní zvukové efekty. Koneckonců, není to u diváka jedno?
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.07.2014,17:22


Recenze filmu: Total Recall (1990)

Říkají, že je to béčkové sci-fi. Pokud ano, co je tedy áčkové sci-fi? Star Trek? Star Wars? Ne. Pokud něco považuji za klasické sci-fi všech klasik, je to Total Recall. Pro mě jednoznačné áčko. Parádní hudba. Hvězdné obsazení skvělými herci jako je Arnold Schwarzenegger, Rachel Ticotin, Sharon Stone, Michael Ironside, Ronny Cox a dalšími. Herecké výkony skvělé. Dynamika příběhu a scénář bez chyby. Z hlediska filmových efektů mám jen jedinou výhradu a to je sejmutí ženské masky na marsovském kosmodromu, kdy Arnoldova tvář zcela zjevně vypadá jako po plastice :-). Ale je to jen jediná výtka k trikům, jinak za celý film neuvidíte zjevnou chybu nebo nedostatek.
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.07.2014,11:51


Recenze filmu: Nevědomí

Země byla napadena mimozemšťany, lidé zvítězili, Měsíc byl zničen, planeta radioaktivní. Tom Cruise spolu s překrásnou Andreou Riseborough slouží jako efektivní pár, který se stará o údržbu dronů, kteří hlídají chod hydrověží, které čerpají energii pro lidskou kolonii přeživších na Titanu.

A nebo je to všecho jinak?
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.07.2014,08:58


Filmová recenze: Maléry pana Šikuly

Film mi doporučil kamarád. Komediální kritika současného systému. Office Space (Kancelářský prostor, český překlad je naprosto nevhodný, možná má odradit českého peona, aby se na snímek podíval), je kvalitní satirické dílo o současných poměrech na ''moderním pracovišti''.
kliknout a zobrazit celý článek.....
29.06.2014,18:50


Zemřel Lewis Collins (Bodie ze seriálu Profesionálové)

Jak ten čas letí... Nelze ani uvěřit, že život Bodieho je u konce. Zemřel na rakovinu v 67 letech ve svém domě v Los Angeles (USA). Byla to moje nejoblíbenější postava z Profesionálů. Fyzicky nabušený, sebevědomý, improvizující, šarmantní, drsný, téměř vždy profesionální Bodie. Už nikdy pro nás nic nezahraje. Ostatně i tak ho filmová branže nepustila zpět. Do nových Profesionálů přijat nebyl a když se hlásil k SAS, nezvali ho z důvodu, že je příliš známý. V roce 2008 Lewisovi diagnostikovali rakovinu.
kliknout a zobrazit celý článek.....
06.12.2013,08:24


Recenze: Kniha přežití

Falloutovský post-apokalyptický nářez. Vynikající filmové dílo o období po velké válce, která zpustošila celý svět. Muž, jménem Eli, plní přání Hospodinovo, putuje na západ a má sebou vzácnou knihu – Jakubovu Bibli.
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.11.2013,19:00


Predátoři (2010)

Podle oficiálního zdroje by se tento film měl považovat za přímé pokračování původního Predátora. Atmosféra filmu se skutečně nese v duchu osmdesátých let, vyplněná Silvestriho muzikou. Skupina šesti žoldáků, jeden doktor a jedna žena, jsou v bezvědomí shozeni padákem na neznámou planetu pozemského typu. To si jen predátoři chtějí ve své rezervaci zalovit exotickou zvěř.
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.10.2013,08:56


Expendables: Postradatelní

Shlédnutí filmu Expendables jsem odkládal. Po děsivé frustraci z důchodce Ramba IV jsem nechtěl zažít něco podobného. Bohužel – podařilo se. Parta herců – milionářů – v důchodcovském věku se promenádovala po televizní obrazovce a myslela si, že jako divák si budu nostalgickým blahem upouštět do kalhot. To těžko.
kliknout a zobrazit celý článek.....
12.09.2013,06:39


Filmová recenze: Symptom Pandorum

Kosmická kolonizační loď Elysium – poslední naděje lidstva na přežití. Dva astronauti procitli z hibernace a hledají odpověď na otázku, proč je na lodi všechno špatně a proč po lodi pobíhá armáda mutantů.
kliknout a zobrazit celý článek.....
26.08.2013,18:24


Star Trek III: Pátrání po Spockovi

V minulém dílu Spock položil svůj život za záchranu posádky Enteprise. Rakev s jeho tělem byla vystřelena na novou planetu Genesis. Za kapitánem Kirkem přilétá Sarek - otec Spocka a informuje ho, že nositelem Spockovy mysli - živoucí katry - je doktor McCoy. Navíc Spockovo mrtvé tělo na Genesisu ožívá, bylo zregenerováno.
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.08.2013,18:07


V prachu hvězd

Hodina Býka od Ivana Jefremova patří mezi vynikající sci-fi díla. Byl jsem nadšený, když jsem se na CSFD.cz v diskusi dozvěděl, že podle této knihy byl natočen film s názvem V prachu hvězd v hlavní roli s Janou Brejchovou.
kliknout a zobrazit celý článek.....
02.08.2013,06:34


Počátek (Inception)

Jak moc jsou sny reálné? Pokud se ve snu leknete a dostanete infarkt, nereálné obrazy ve snu stoprocentně zasáhnout realitu. Lze snít sen ve snu? A snít sen ve snu, který se vám zdá ve snu? Jak rychle plyne ve snu čas? A v dalších snech, které jsou součástí vašeho snu je čas rychlejší nebo pomalejší? Může sen změnit vaši osobnost?
kliknout a zobrazit celý článek.....
15.07.2013,06:32


Šógunovi nindžové

Děj se odehrává v Japonsku na sklonku 16. století. Hlavním hrdinou je mladík Takamaru, který se chce pomstit za smrt svých rodičů a obnovit slávu klanu Momočijů zlikvidovaného muži proradného pána Hidejošiho.
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.07.2013,11:03


Ghost Dog - Cesta samuraje

Nájemný zabiják Ghost Dog vyznává kodex samuraje. Na tom by nebylo nic podivného, kdyby nežil v New Yorku, ve 20. století. Chladný, klidný, vyrovnaný, přesto citlivý a hodný k lidem i zvířatům. Protože se cítí být samurajem, řeší problémy přímo a nezastaví se před překážkami.
kliknout a zobrazit celý článek.....
11.07.2013,06:31


Mortal Kombat 2: Vyhlazení

Mortal Kombat 2 začíná přesně tam, kde skončil první díl. Vládce vnějšího světa Shao Khan prorazí tunel na planetu Zemi a s jeho pomocí přesune armádu a zahájí propojení světů. Neohrožení bojovníci musejí opět nastoupit do boje proti přesile a navíc je to boj bez řádných pravidel.
kliknout a zobrazit celý článek.....
08.07.2013,06:30


Bláznova kronika

Za pár let to bude půlstoletí starý filmový snímek od geniálního režiséra Karla Zemana. Víte, chtěl bych říct, že to byl špatný film, plný totalitních myšlenek, komunistický se socialistickými hnidy, naplněný dogmaty a rudými hvězdami... Ale to nemohu, protože to tak nebylo. Bláznova kronika je kvalitní a zároveň zábavný film, který i po těch letech ohromí, překvapí a diváka příjemně naladí.
kliknout a zobrazit celý článek.....
06.07.2013,07:30


Fontána

Příběh o dlouhé životní cestě muže, který se rozhodl postavit se osudu a zápasit s ním věčný boj o záchranu milované ženy a posléze bojovat proti smrti jako takové.

Fontána je fascinující filozofickou epickou filmovou poezií. Ve filmu se prolínají tři dějové úrovně. První je historicky-epická ze 16. století, kdy se hlavní postava Tommy Creo ztotožní s conquistadorem, který se vydal hledat do jižní Ameriky strom života - fontánu věčného mládí. Druhá rovina je přítomnost - zoufalá snaha vědce Toma zachránit život své ženě Isabell, která umírá na rakovinu. A třetí rovina je budoucnost - kdy se Tom, již jako nesmrtelný vesmírný poutník, vydává vesmírem hledat porozumění tajemstvím sužujících lidstvo celá tisíciletí.
kliknout a zobrazit celý článek.....
03.07.2013,06:34


Nestyda

Měla to být komedie, ale já jsem se nesmál. Mělo to být dílo od mediálně uznávaných tvůrců Hřebejka a Viewegha, ale já cítil po celou tu dobu divné nucení to vypnout a dělat něco jiného. Možná na podobné filmy intelektuálně nemám. Nejsem schopen pochopit hluboké myšlenky pánů Viewegha a Hřebejka, nejsem hodný toho, abych si vzal z tvorby těchto českých velikánů smysl myšlenek v nich obsažených.
kliknout a zobrazit celý článek.....
30.06.2013,11:16


Náhradníci

Lidé žijí své životy vzdáleně z pohodlí vlastních domovů přes robotické náhradníky - sexy, fyzicky perfektní mechanické zástupce sebe sama. Vznikl ideální svět, kde neexistuje zločin, bolest, strach a následky. Stačí se jen pohodlně položit na lehátko, připevnit si čidla na tělo a vstoupit do svého NÁHRADNÍKA.
kliknout a zobrazit celý článek.....
29.06.2013,06:15


Hodný, zlý a ošklivý

Tři vynikající pistolníci, které běh osudu dá dohromady. Krásnoočko - zlý - nájemný vrah - který neváhá odprásknout pro peníze kohokoli. Tuco - ošklivý - bandita - který pro peníze udělá mnoho špatných věcí, v jádru však dobrý člověk. A Joe alias Blonďák (Clint Eastwood) - hodný - avšak poměrně dost vychytralý a samozřejmě také jdoucí po penězích, byť ruku v ruce s jistými zásadami.
kliknout a zobrazit celý článek.....
28.06.2013,06:39


TRON

Myslíte si, že Matrix byl první? Nebyl. TRON byl první. První film, ve kterém se ve větší míře využily počítačové efekty. První film, který se seriozně zabýval virtuální realitou.

Děj se odehrává v reálném světě a také ve virtuálním světě 8bitových počítačů. Centrální jednotka, kdysi pouhý šachový program, získala díky lidskému spojenci obrovskou moc a začala si podmaňovat počítače a programy. Samozřejmě se najde neohrožený programátor Flynn, který se zlé Centrální jednotce ve spolupráci s programy TRON a RAM postaví na odpor.
kliknout a zobrazit celý článek.....
25.06.2013,06:35


Avatar

Shlédnutí filmu Avatar předcházela šeptanda o tom, že toto je superdílo srovnatelné s Matrixem, které diváka ohromí, překvapí a zavede do oblastí, které si ani ve své nejbujnější fantazii nedokáže představit.

Avatar je bezpochyby vizuálně graficky dokonalé dílo. Ruka špičkového počítačového software s šikovnou obsluhou je jasně rozpoznatelná. Všechna přání scénáře a režiséra byla naplněna. Otázka však zůstává, má tento film dostatek síly naplnit svého diváka?
kliknout a zobrazit celý článek.....
24.06.2013,06:39


Počet vypsaných článků na stránce: 25 z celkem 84 článků.
1  2  3  4  
BLOGOVINY
27.07.2020,08:41
Blog.cz informoval, že od 17.8.2020 končí služby poskytování prostoru pro blogy (názory) autorů......
26.07.2020,18:29
Po masivní úpravě dat českostátem přestáváme informovat o koronaviru a mažeme většinu článků o tomto tématu. Orwell hadra......
17.06.2020,17:20
Podle nějakého amerického doktora (ekologie) Ellise Silvera pochází lidstvo z jiné planety. Naráží na to, že největším problémem lidí je příliš agresivní sluneční záření a problémy se zády způsobené nadměrnou gravitací. Zmiňuje také problémy s porodem a četné chronické choroby lidí. Žádný jiný původní druh nemá takové obtíže jako lidský.

Myslí si, že Země mohla sloužit jako vězeňská planeta......
17.06.2020,17:13
Proti Koronaviru v pokročilém stádium údajně účinkuje Kortikosteroid. Tvrdí to specialisté z britského Oxfordu. Není to jediná super pozitivní zpráva o nových lécích proti Korunaviru z Británie. Má to jen jednu vadu. Podle oficiálních statistik je v Británii ke dni 17.6.2020 celkem 42 054 mrvých na Kovid-19, a jen 1293 uzdravených z Kovidu-19. Možná britští lékaři zapomněli dát nemocným tu správnou oxfordskou pilulku nebo co se tam kudla děje???.....
17.06.2020,17:11
V Dijonu vypukla pouliční válka mezi Alžířany a Čečenci. Příčinou bylo napadení 16ti letého chlapce. V ulicích se ozývá střelba, francouzská policie oblasti uzavřela a vyčkává na další pokyny :-). Prý to nebudou ostré zbraně, nemusíme se bát, protože ty jsou ve Francii veřejnosti nedostupné :-)......
17.06.2020,17:04
"Chystáme se zrušit policejní oddělení v Minneapolisu," odpověděl radní Jeremiah Ellison, syn generálního prokurátora Keitha Ellisona. Co na to říct? :-).....
13.03.2020,18:04
Cituji: "Epicentrem světové pandemie koronaviru se nyní stala Evropa. Dnes to v Ženevě podle agentury AP prohlásil generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus.".....
04.03.2020,19:09
Ministerstvo zdravotnictví dne 4.3.2020 zveřejnilo zákaz EU týkající se prodeje respirátorů třídy FFP3 běžným občanům.
Cituji:

"V souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem v Evropě, přistupuje Ministerstvo zdravotnictví k mimořádnému opatření. S účinností od středy 4. března 2020 do odvolání ministerstvo zakazuje vývoz všech respirátorů třídy FFP3 mimo Českou republiku a jejich prodej všem mimo zdravotnická a sociální zařízení, orgány ochrany veřejného zdraví, složky integrovaného záchranného systému a další orgány státní správy."

.....
04.03.2020,17:05
Britský šéflékař Chris Witty údajně prohlásil: "Nemá cenu kupovat ochranné masky, jejich efekt je minimální, až nulový.".....
29.02.2020,13:05
Zdá se, že USA už Evropě nevěří :-). Bílý dům zrušil plánovanou schůzku Trumpa se Sebastianem Kurzem, rakouským kancléřem. Schůzka se přitom měla konat na půdě USA. Nejspíš už není bezpečné, aby Rakušan, a potažmo kancléř, cestoval za americkým prezidentem......
27.02.2020,18:06
Novinky.cz uvádějí, že Japonsko (po Číně) zachytilo případ, kdy se vyléčený pacient opět nakazil Koronavirem. Profesor medicíny Philip Tierno uvádí, cituji: „Jakmile je člověk jednou nakažený, infekce v něm patrně přetrvává a jeho zdravotní stav se může znovu zhoršit.“......
27.02.2020,18:00
Novinky.cz uvádějí, že Koronavirus se může přenášet z matky na dítě......
27.02.2020,17:52
Zatímco Německo vybízí své obyvatele, aby si vytvořili zásobu jídla minimálně na 10 dní, tuzemští někteří ministři i hasiči neustále vyjadřují názor, aby se zdejší domorodci jídlem NEZÁSOBILI. Prý je to zhola zbytečné. Protichůdné chování rozvojového Česka, které ostře koresponduje s opačným chováním vyspělých států jako je Německo, působí skutečně zvláštně......
24.02.2020,18:19
Blesk.cz uvádí, že cestující (letadlem) z italského Milána byl v šoku. Ani u jednoho pasažéra nebyla na letišti změřena teplota, nikdo jim nenařídil karanténu. Nic. Inu. U nás v Česku strach z Korunaviru nemáme!.....
24.02.2020,18:17
Slovensko tvrdě bojuje proti postupující nákaze Koronaviru alias Wuhanské chřipky. Každý cestující z Itálie musí vyplnit dotazník......
23.02.2020,19:58
Turecko a Afghánistán uzavřeli hranice s Iránem kvůli Koronaviru. Najde některý stát Evropské Unie ODVAHU na to, aby udělal něco podobného a chránil své občany před nákazou? Třeba uzavřel hranice s Itálií (zrušil letový provoz, železniční a silniční dopravu s nakaženým státem), která aktuálně patří na 3. místo (za Čínou a Jižní Koreou) nejvíce postižených států Koronavirem na světě???

MOC BYCH SE DIVIL.

.....
23.02.2020,19:52
A opět je tu stará písnička, která se ozývala před Klausovou amnestií. Máme příliš mnoho vězňů, je potřeba s tím něco dělat, nejlíp jim udělit alternativní tresty. A kdo ví, zda se v zákulisí neprobírá amnestie......
23.02.2020,11:53
Itálie uvalila karanténu na 11 obcí, což zahrnuje přibližně 50 000 obyvatel. Jedná se o obce Codogno, Castiglione d’Adda, Casalpusterlengo, Fombio, Maleo, Somaglia, Bertonico, Terranova dei Passerini, Castelgerundo a San Fiorano. V padovské oblasti Veneto městečko Vo’. Nikdo nesmí dovnitř nebo ven. Kdo poruší nařízení, bude zatčen. V případě nedisciplinosti obyvatel bude nasazena armáda......
23.02.2020,08:53
Na Novinky.cz vyšla zpráva předního čínského experta na koronavirus Čao Ťien-pchinga, že za určitých okolností mohou uzdravení šířit Koronavirus dál!!! Čína uvažuje, co provést s "uzdravenými", aby virus nešířili!!!.....
23.02.2020,08:50
A už je to zase tady. Izrael dokáže operativně reagovat. Dokáže to taky Českostát??? Jižní Korea a Itálie jsou zasaženy nákazou. Kdy bude přerušeno letecké, silniční a železniční spojení???.....
23.02.2020,08:33
Na Blesk.cz vyšel rozhovor s primářkou z nemocnice Na Bulovce. Primářka pronesla větu, kterou by chtělo TESAT do kamene jako - podle mého názoru těžký BIZAR:.....
22.02.2020,20:56
Na webu Novinky.cz vyšla poměrně překvapivá informace, že cituji "miliardáři řeší úprk z planety". Zdá se, že události nabírají spád a to takového charakteru, že lidem, kteří si to mohou dovolit, nezbývá nic jiného, než odletět na jinou planetu......
22.02.2020,14:08
Dle čínského zdroje, který uvádím níže, jsou zachycováni pacienti, kteří prokazatelně onemocněli koronavirem alias Wuhanskou chřipkou opakovaně. Na nemoc si tedy nelze vypěstovat imunitu a nebo .... v těchto případech nebyla vyléčena a vrátila se zpět......
22.02.2020,14:03
Dle čínského twitteru i diskutéra na idnes.cz může inkubační doba v některých případech dosáhnout až 27 dnů. Byl zachycen případ pacienta z provincie Chu-Pej, u kterého se příznaky choroby objevily až po 27 dnech od prokázané nákazy......
22.02.2020,13:58
Koronavirus byl detekován v moči pacientů (tým epidemiologa Čung Nan-šana). To znamená, že napadá také ledviny a další orgány a navíc je schopen se dostat do odpadních vod. Pokud dokáže přežít proces filtrace odpadních vod, tak by teoreticky mohl kontaminovat vodovodní řad. Ale poslední teze je jen spekulace......
22.02.2020,08:05
V Itálii propukla epidemie koronaviru alias Wuhanské chřipky alias doublespeakově COVID-19. Nákaza údajně přišla od člověka, který přiletěl z Číny a jeho testy na tuto nemoc byly NEGATIVNÍ. Zavírají se školky, školy, restaurace i bary, vše v okolí Milána......
22.02.2020,08:03
Paříž prý zamořily štěnice. A je to velký problém. A já bych dodal - tuto informaci známe už pěkných pár let a není to žádné překvapení......
15.02.2020,14:09
Důležitá zpráva. Koronavirus přežije na vzduchu až 9 dní, minimálně 4 dny. Je tedy pravděpodobné, že se udrží na chlebu, rohlíku, oblečení, na obuvi, ve vlasech... Zásilky z postižené země bude dobré před otevřením nechat pár týdnů "u ledu"......
13.02.2020,19:21
Vietnam uvalil karanténu na město Son Loi, kde žije přes 10 tisíc obyvatel. Zdá se, že město zachvátila nákaza Wuhanskou chřipkou, alias Koronavirem......
13.02.2020,19:16
Čína překvapivě změnila metodiku počítání nakažených Koronavirem alias Wuhanskou chřipkou. Údajně se tak stalo po nátlaku ze strany Světové zdravotnické organizace /WHO/. Za jediný den tak počet nakažených poskočil o 14000 lidí a jsou indicie, že to nebude jediný skok. Potíž je v tom, že novou metodiku nepřijala ostatní nakažená města, pouze Wuhan. Skutečná čísla tak mohou být mnohem vyšší......
Zobrazit všechny blogoviny....
název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2020 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v