Céčka pro vaše děti.
Index krize v ČR.
Úvod Hledání On-line hry On-line testy Odkazník Registrace Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:613971
Tento rok:62177
Měsíc:2978
Včera:191
Dnes:148
Online:3
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Dům, byt, zahrada
Proč nemohu vložit diskusní příspěvek? Proč nejsou na Blogovníku diskuse????Proč skončily diskuse na Blogovníku.

Staráme se o pokojové květiny

Přinášíme vám několik tipů, jak se vhodně starat o pokojové květiny. Dozvíte se, jak si zabezpečit zalévání květin, i když odjíždíte na dovolenou a nemáte nikoho, kdo by květiny ve vaší nepřítomnosti zaléval. Uvedeme rady pro péči o pokojové květiny v zimě i v létě.
kliknout a zobrazit celý článek.....
06.11.2013,20:43Hadice opletené hliníkem mohou být příčinou vyplavení domu nebo bytu!!!

Na Idnes.cz (odkaz pod článkem) vyšla informace, že hadice opletené hliníkem mohou být příčinou nebezpečné havárie, kdy voda z prasklé hadice vyplaví byt, panelák nebo rodinný dům. Po letech se projevila vlastnost hliníku, který degraduje vlivem oxidace, teploty a vlhkosti.
kliknout a zobrazit celý článek.....
04.09.2013,21:10


Rekonstrukce koupelny - noční můra? Uvidíme.

Po výměně oken jsme si naplánovali rekonstrukci koupelny a WC. Jak dlouho jsme sháněli firmu či řemeslníka a co nás všechno potkalo, se dočtete v následujícím článku.

Původně jsme si mysleli, že to bude pohoda. Prostě oslovíme tři-čtyři firmy, obdržíme cenové nabídky, nějaké to zaměření, vybereme jednu firmu a jdeme na to. Takhle to šlo u okenářských firem. Ukázalo se, že koupelny jsou zcela jiná váha. Těžká váha.
kliknout a zobrazit celý článek.....
30.07.2013,19:32


Pěstování pažitky v květináči 3. část - po měsíci

Po měsíci od zasazení semínek vypadá pažitka zdravě. Jednotlivé stonky pažitky rostou a sílí, jsou krásně zelené. Na květináči se stále vytvářejí výkvěty soli a já mám trochu obavu, aby se mi tam nevytvořila plíseň, která má ráda vlhké a slané prostředí.

Moc rád bych si za několik měsíců ušmikl zdravou pažitku a ochutil s ní polévku nebo chléb s máslem. Vypěstovat si zdravé rostliny na bytovém parapetu by mělo být cílem každého bytaře.
kliknout a zobrazit celý článek.....
01.07.2013,19:55


Asko Nábytek - vyplatí se nakupovat polský nábytek u německé firmy?

Kde zakoupit nábytek? Shánět se po nábytku z masivu, dřevotřísky, nábytku smontovaného v celku nebo dodaného po kousíčkách s tím, že zákazník si všechno sestaví sám? Sepsal jsem vlastní postřehy a zkušenosti, které by vám mohly ušetřit čas i peníze. Žijeme ve státě, kde kromě větších měst nad sto tisíc obyvatel to není s úrovní poskytovaných služeb příliš v pohodě. Naopak, množí se případy neustálých reklamací, nepřesností, jednostranných změn v objednávkách a dlouhých dodacích lhůt. Jak jsem dopadl při zakoupení tří skříňových sestav u firmy Asko Nábytek?
kliknout a zobrazit celý článek.....
23.06.2013,14:25


Koberec - údržba koberce, čištění koberce

Jak vyčistit ten koberec. Kolikrát se stalo, že nám něco na koberec ukáplo a nešlo to vyčistit? Máte příliš starý koberec a potřebujete ho ještě trochu oživit? Přináším vám několik zajímavých rad a postřehů, jak na to.
kliknout a zobrazit celý článek.....
14.06.2013,06:40


Jak vyčistit ucpaný odpad u vany nebo umyvadla?

Občas se setkáváme s nepříjemnou věcí, jako je ucpaný odpad u vany nebo umyvadla. Ucpání může být dáno tím, že odtokový odpad nebyl dlouhou dobu čištěn. Odpad se může zanést zejména vlasy, chlupy, mastnotou nebo vyléváním vody z mytí podlahy, pokud obsahuje zrnka písku a mokré chuchvalce prachu. Přináším vám několik jednoduchých postupů, jak problém vyřešit.
kliknout a zobrazit celý článek.....
27.05.2013,06:41


Proč pěstovat na bytě zeleninu a ovoce a jaké jsou možnosti?

V souvislosti s upadající kvalitou zeleniny a ovoce v obchodech je nutno pomýšlet na náhradní zdroje těchto pro člověka důležitých potravin. Jaké jsou možnosti?
kliknout a zobrazit celý článek.....
21.05.2013,06:41


Pěstování pažitky v květináči 2. část - po sedmi dnech

Po sedmi dnech pažitka nastartovala svůj růst úžasnou rychlostí. Zálivku jsem dával dvakrát denně, ráno a večer. Na keramickém květináči se objevil podivný bílý povlak, který si vysvětlíme dále v článku. Nyní již umísťuji květináč s pažitkou, když je pěkné počasí, na balkon (okenní parapet).
kliknout a zobrazit celý článek.....
18.05.2013,10:03


Pěstování pažitky v květináči 1. část - prvních sedm dnů

Pažitka pobřežní, latinsky pojmenovaná jako Allium schoenoprasum, lidově nazývaná Šnytlík, Pažítka nebo také Cíbek, patří z botanického hlediska do rodu Česnek (Allium). Jedná se o rostlinu rostoucí v trsech. V raném stádiu vypadá jako běžná tráva. V pokročilém vzrůstu se od trávy liší svým vzhledem a také tím, že pažitce raší oboupohlavné květy. Pažitka je v průběhu růstu sklízena seřezáváním listů, když dosáhnou délky 15 cm. Je doporučeno takto využívat pažitku nejdéle 3 roky, následně můžeme pažitku využít k produkci semene a nasazení nové generace pažitky. Pažitka je odolná proti chladnému počasí. Je proto možné pažitku pěstovat v květináči venku na balkoně a to celoročně. K jídlu se má pažitka používat čerstvá, jako sušená ztrácí aroma a některé látky, zejména vitamín C.
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.05.2013,06:41


Koupit kvalitní žehlící prkno je v Česku menší dobrodružství

O žehlení jsem se nikdy nijak zvlášť nezajímal, dokud se nestalo, že jsem několik let žil sám. Vyžehlit jsem si tedy musel.

Žehlící prkno jsem si koupil v Tescu. Výroba česká, jednoduchá konstrukce, dřevotřísková deska, teplu odolný potah. Odkladač na žehličku přišroubovaný k desce. Cena kolem tří stovek. Jediná slabina tohoto tehdy klasického žehlícího prkna byla v tom, že rozkládací nohy byly jištěné svařovanými dvěma cca 5 mm tlustými dráty. Věděl jsem, že jednoho dne dráty upadnou a potom se prkno bude při žehlení neřízeně viklat.
kliknout a zobrazit celý článek.....
12.05.2013,07:52


Jak prodat dům nebo byt - tipy a zkušenosti

Prakticky každý z nás se nejméně jednou v životě setká s důležitým krokem, který může přinést do života trochu peněz nebo naopak spoustu trápení. Ano, je to prodej domu nebo bytu. Jakoby nestačilo změnit prostředí, odstěhovat se na jiné místo, nutnost seznamovat se s novými lidmi, případně si hledat i novou práci... Je nutné nějakým způsobem zajistit prodej nemovitosti.
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.05.2013,09:20


Strunový vyžínač HECHT 500

Za cenu kolem jednoho tisíce korun lze pořídit elektrický strunový vyžínač HECHT 500. Je to dobrá investice nebo ne? A co lze od takového vyžínače vlastně očekávat?

Strunový vyžínač HECHT lze využít všude tam, kde nejsou ideálně rovné plochy s travičkou pro klasickou pojezdovou sekačku. Kosení trávy, silnějších stvolů (např. kopřivy, lebeda) tento vyžínač zvládá se standardní milimetrovou strunou. Lze jej použít na posečení i větších travnatých ploch - např. 10 x 10 m. Nasazení elektrického vyžínače je poměrně rychlé, stačí rozvinout kabel zapojit sekačku a jít na to.
kliknout a zobrazit celý článek.....
04.05.2013,07:14


Jak levně položit PVC linoleum

Obchody jsou plné zboží, řemeslníci se mohou přetrhnout v cenových nabídkách. Plovoucí podlaha se skloňuje ve všech pádech. Je to však jediné řešení, které se nabízí? Plovoucí podlahy jsou většinou cenově drahé (desítky tisíc za jednu místnost), nejsou dostatečně odolné na zátěž a majitel se třese o jakýkoli škrábaneček na jejich povrchu. Údržba je náročná (speciálními čistícími prostředky). Jako obvykle, český člověk se nechá snadno nalákat na nějaký trend a dokáže za něj utratit nekřesťanské peníze, i když na to nemá. Tak se zadluží.
kliknout a zobrazit celý článek.....
01.05.2013,07:30


Rady, tipy pro domácnost: Kuchyň - zápach, hmyz, čištění

Přináším rady od našich babiček, které jsou aktuální i v dnešní době. V článku poradíme, jak na hmyz ve skříni, jak vyčistit keramickou desku sporáku, jak na zápach v ledničce, co dělat s připáleným mlékem, jak na mravence, jak zabránit přimrzání jídel na mrazáku. Dále se dozvíte, co platí na zápach v myčce nádobí, jak pohodlně zbavit pánev mastnoty. Na závěr udělíme několik i informací k čištění varné konvice.
kliknout a zobrazit celý článek.....
28.04.2013,12:32


Jak zlikvidovat hmyz v domácnosti

Přinášíme vám několik rad, které by vám mohly pomoci ze šlamastiky zamoření či obtěžování nějakým nepříjemným hmyzem. Každý z nás se určitě setkal s komárem, blechou, mouchou nebo molem. Níže uvedené informace vás také seznámí, jak bojovat proti švábům, mravencům, klíšťatům a dalším neřádům.
kliknout a zobrazit celý článek.....
23.04.2013,20:50


Běžně dostupné a levné čistící prostředky, aneb jak na skvrny

Následující text obsahuje přehled běžně dostupných čistících prostředků s informací, na jaké typy skvrn tyto prostředky můžeme použít. Můžete ''zamachrovat'' před svou partnerkou a udivit ji znalostí, ukázat cestu, kterou by se měla dát . Rozhodně je mnohdy lepší skvrnu na oděvu vyčistit, než vyhazovat a kupovat za drahé peníze nový, jak nám často může moderní hospodyňka poradit.
kliknout a zobrazit celý článek.....
17.04.2013,18:52


Jak bojovat proti hluku

Hluk může velmi znepříjemnit bydlení. Za nežádoucí zdroj hluku lze označit dopravní provoz, hádky sousedů, houkání sanitky, hudební produkce, kvílení železničních archaických vagónů a lokomotiv a mnoho jiných podnětů. Nejjednodušším řešení je ucpat si zvukovod nějakou ušní zátkou. V tomto článku si však načrtneme trochu jiné způsoby, jak čelit zejména dlouhodobě působícímu nežádoucímu hluku.
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.04.2013,06:23


Alternativní vytápění domu

Ruku v ruce s průmyslovou revolucí, která se rozvíjí od 18. století, nastal prudký nárůst počtu obyvatelstva a tím i zvýšená potřeba na přírodní surovinové zdroje. K tomu, aby stroje mohly vyrábět, potřebují dvě základní věci – prozatím potřebují člověka a vždy budou potřebovat energii ke svému provozu.
kliknout a zobrazit celý článek.....
07.04.2013,19:58


Jak si opravit splachovadlo

Splachovadlo je záludná věc. Samozřejmě ve městě není problém lusknout prsty, přijede instalatér, problém opraví, i když si za něj vyinkasuje nekřesťanské peníze. Na vesnici se na instalatéra nedozvoníte. A pokud ano, splachujete nejmíň dva týdny kýblem, než si na vás vzpomene. Proč se vázat? Nevaž se, odvaž se!
kliknout a zobrazit celý článek.....
28.03.2013,21:53


Zabezpečujeme dveře mechanickou zástrčkou

Vzpomínám si na vrata do domu mého pradědečka. Měly dozický zámek, byly navíc zabezpečeny háčkem a zástrčkou – masivním železem, které zasunutím vytvořilo ze vrat jen velmi obtížně zdolatelnou zábranu. Za první republiky prý bylo docela časté, když po domech chodili žebráci, potulní vandráci, kteří se neostýchali jít až do domu a něco ukrást. I když měly vesnice a města své četníky, strážníky, ponocné, přesto nebylo na ulicích bezpečno. Chudoba vehnala desetitisíce lidí do stavu, ve kterém se neostýchali krást a loupit.
kliknout a zobrazit celý článek.....
28.01.2013,19:10


Elektrická motorová pila NAREX EPR 35 D-C

Velmi pěkně vypadající elektrická motorová pila zaujme v obchodě na první pohled. Modrou barvu mám rád a nadto jsem věděl, že firma NAREX vyrábí velmi dobré vrtačky :-). Ale tohle by neměly být hlavní kritéria pro nákup elektrické motorové pily. Tady je potřeba přihlédnout k jiným předpokladům.
kliknout a zobrazit celý článek.....
09.11.2012,22:25


Umíte vyrobit obyčejnou sirku?

Při brouzdání po netu jsem jednoho dne narazil na stránku http://www.zapalky.cz. Úvodní hořící zápalka ve flashi se mi velmi líbila, tak jsem se podíval dál.
kliknout a zobrazit celý článek.....
26.10.2012,07:52


Počet vypsaných článků na stránce: 23 z celkem 48 článků.
1  2  
BLOGOVINY
15.09.2019,20:10
Idnes.cz píše, že v Česku mají lidé kolem 2 milionů psů. Ještě 1 milion zbývá očipovat. Kdo nebude mít očipovaného psa, může být pokutován. Co na to říct?.....
11.09.2019,18:48
Na Idnes.cz vyšla zpráva, že Fukušima plánuje vypustit radioaktivní a chemicky znečištěnou vodu do oceánu. Do roku 2022 prý budou nádrže, kde se tato zdraví nebezpečná voda shromažďuje, zaplněny. Proti vypuštění protestuje Jižní Korea a také někteří rybáři. Ostatním je to nejspíš jedno......
25.08.2019,11:49
Na Idnes.cz vyšel článek "Ovzduší prospívá vítr, letadla znečišťují méně než auta, říkají meteorologové", kde experti z českého nejmenovaného ústavu tvrdí, že letadla řádově znečišťují ovzduší méně než auta. Auta 18 000 kilotun CO2, letadla 1500 kilotun CO2 za rok 2017. A teď se podržte........
08.08.2019,08:58
Dle webu Novinky.cz získali zemědělci povolení pro plošné nasazení jedu STUTOX II... Je pravda, že když jsem si tak chodil kolem pole, tak mi hraboši běhali pod nohama a nebáli se. Tolik jich bylo. Odborníci a média před nedávnem tvrdili, že je to jen jakási pětiletá perioda (cyklus), či co a pak se to prý samo urovná. Evidentně ne......
08.08.2019,08:51
Na Slovensku žije více jak 1200 medvědů. Ve středu 7.8.2019 napadl medvěd známého slovenského fotografa Ivana Kňazeho, který dokonce napsal o fotografování medvědů knihu Do hor za medvědem. Turistům se prý místo zbraní (nikoli k zabíjení, ale k obraně) rozdávají zvonečky, aby medvědy odehnaly. Může odehnat zvoneček medvěda? Podle některých lidí ano :-)......
30.07.2019,09:54
Nemusí naplňovat skutkovou podstatu trestného činu, neusiluje o svržení režimu ani o totalitu, není extremista. Svým jednáním ovšem šíří strach, štěpí společnost a vyvolává antagonismy. Je to jedinec, který šíří "předsudečnou nenávist"......
30.07.2019,07:58
Dle článku na Idnes.cz podporuje Česko zaměstnávání vězňů do běžných profesí. Dle firem, kteří vězně využívají, je to mnohem jednodušší forma "pracovního poměru" protože mohou kdykoli vězně nevzít na práci, kdežto obyčejného peona musí opatřit výpovědí. Není to skvělé, pružné a fantastické?.....
29.07.2019,07:57
Nedávno jsem četl článek "V Afghánistánu bují obchod s dětmi". A to je zajímavé, jak si tento stát hraje na svatouška. Idnes.cz naštěstí situaci uvedl na pravou míru a informoval, že kupčení s dětmi v pravděpodobně rozsáhlé míře probíhá také v Českostátu. Takže se nemusíte bát, že bychom byli nějak pozadu za jinými rozvojovými zeměmi, mezi které oficiálně patříme. Některé českostánské matky to pouze dělají tak, že za úplatu se k otcovství někdo přihlásí a pak se dostatečně revanšuje také matce. Je to takové "civilizované" a ve své podstatě "legální". Čímž by se dalo říct, že Českostát za určitých okolností tento typ obchodu podporuje, jelikož nad ním v podstatě "přivírá obě oči" (podobně jako si započítává prostituci a obchod s drogami do HDP), jak naznačila českostánská sociální pracovnice v odkazovaném článku......
12.07.2019,17:00
VW plánuje výrobní závod v Turecku. Prý by se tam měly vyrábět vozy jako Suberb nebo Karoq......
12.07.2019,16:57
VW Bratislava propustil 3000 zaměstnanců. Navíc se vyskytují fámy, že na rok 2020 se nerýsuje pro tuto fabriku výrobní program......
09.07.2019,21:40
Kněží, pardon - vědci - intenzivně přemýšlejí, že by zchladili Zemi megaclonou z oxidu siřičitého. Nelíbí se jim narůstající teploty, i když podle výzkumů je to v podstatě normální průběh před nástupem velké doby ledové, která přijde pravděpodobně během několika následujících staletí, ne-li dříve......
09.07.2019,21:38
Ministerstvo zdravotnictví uvedlo, že každý 10. Čech je závislý na alkoholu, 900 tisíc dospělých osob spadá do kategorie rizikového pití alkoholu, 600 tisíc lidí denně konzumuje alkohol a navíc podle statistik pijí alkohol již dvanáctileté děti......
05.07.2019,15:00
Ročně mění práci 900 tisíc Čechů. Tuto informaci uvedly Novinky.cz. Když vezmu do úvahy, že pracujících lidí (milion státní sektor včetně neziskovek, magistrátů atd. a cca milion soukromý sektor) je v naší zemi něco kolem 2 milionů, tak je to OPRAVDU VELKÉ ČÍSLO......
05.07.2019,14:58
Idnes.cz uvedl, že Češi se v rámci EU zhostili: 2. příčky, co se týká útraty za tabák, 5. příčky, co se týká útraty za alkohol, 6. příčky, co se týká útraty za drogy, 6. příčky, co se týká útraty za prostituci. Češi si vedou v rámci Evropy velmi obstojně......
05.07.2019,14:26
Polsko osvobodilo daňové poplatníky (fyzické osoby) do 26 let od daně z příjmu, pokud příjem nepřesáhne 85 528 zlotých ročně (cca 513 000 Kč). Zákon bude platit od 1. srpna 2019 a nevztahuje se na živnostníky......
22.06.2019,15:43
U obce Želiv severně od Pelhřimova se pohybuje puma. Svědectví vydal sám starosta obce Želiv. Takže to máme vlci, medvědi, divočáci, množství dravých ptáků, šakali a nyní puma......
22.06.2019,09:06
Idnes.cz přinesl zprávu, že policejní testery na drogy chybují až v 10 % testovaných řidičů. Těžko si představit, že řidič bude zastaven, otestován pozitivně na drogy, zabaven řidičák a při následné krevní kontrole se zjistí, že je vlastně čistý. Byl to omyl. Váš stres, vaše rozčilení, nervozita, ztracený čas, zabavený řidičák. Všechno je to omyl. To víte, preventivní dohled......
15.06.2019,11:52
V okolí Jindřichova Hradce můžete narazit na dospělou pumu americkou, která se v tamější lokalitě pohybuje od dubna......
15.06.2019,07:45
Idnes.cz dnes zveřejnila zprávu, že ministra dopravy Kremlíka napadlo vylepšení. Silničáři by mohli na D1 rozvážet vodu na motorkách řidičům, kteří mohou být postiženi opravami této světově proslulé dálnice. Třetina D1 - celkem 65 kilometrů, se bude v létě opravovat. A to bude teprve masakr......
07.06.2019,19:37
V Ústeckém kraji je 18 % osob nad 15 let v exekuci. Nejvíce exekucí na exekutovanou osobu je v Praze: 6,5. Nejvíc zadlužených dětí a mladistvých je opět v Ústeckém kraji: 1359 osob. Nejvyšší průměrně vymáhaná jistina je v Praze: 401 tisíc Kč. Největší podíl osob s vícečetnými exekucemi je v Moravskoslezském kraji......
29.04.2019,21:56
V pátek 26. dubna 2019 došlo k bezprecendentní události. Vyschl ropovod Družba. Respektive do ropovodu se dostaly látky, které kontaminovaly ropu, a tudíž se zastavila dodávka této důležité suroviny do --cenzored--. --cenzored-- je závislý na ropovodu Družba cca minimálně z 95 %......
22.04.2019,20:06
Lidé do 36 let budou pravděpodobně za určitých okolností zvýhodněni při braní hypoték oproti lidem nad 35 let. Děkujeme......
06.04.2019,13:04
Přituhuje. Zdá se, že někteří lidé jsou natolik nazlobení na Systém a jeho nešvary, že neváhají použít střelnou zbraň nebo výbušninu, aby vyřadili prodlouženou ruku Velkého bratra z provozu. Tato událost se přihodila ve městě Varnsdorf, které dokázalo pokutovat 100 000 řidičů za deset měsíců kvůli překročení rychlosti v jízdě. To je 10 000 pokut měsíčně. Továrna na pokuty......
06.04.2019,12:59
Novinky.cz uvedly, že milion Čechů má problém s drogami a léky. Více jak 47 000 Čechů bere pervitin a opioidy. Kuřáků konopí je v Česku 125000. Sedativa a hypnotika užívá 900 tisíc lidí. Čtyřista až pětset tisíc lidí jsou rizikoví alkoholici. Jedno sto tisíc lidí pak alkoholiky jsou......
31.03.2019,11:44
Vědci z univerzity Chicago USA analyzovali vyschlá vodní koryta na Marsu a došli k závěru, že voda v tekutém stavu existovala na povrchu Marsu stovky milionů let......
24.03.2019,12:59
Novinky.cz uvedly, že české řeky jsou plné mikroplastů. Rozbory vody z Labe a Vltavy pravděpodobně provedla organizace Greenpeace. Mikroplasty se dostávají do lidí prostřednictvím konzumace upravené vody nebo rybolovu......
23.03.2019,07:49
V sobotním ránu jsem si přečetl Novinky.cz a Idnes.cz a získal jsem ze dvou článků dojem, viz. nadpis aktuality. Na Novinkách.cz vyšel tučný titulek, že si Češi vyrazili do lesů s košíky na oblíbenou lahůdku - medvědí česnek......
09.03.2019,15:56
Američtí a čínští vědci přišli na to, jak zlepšit lidský zrak tak, aby viděl mnohem širší spektrum elektromagnetického vlnění než nyní. Stačí jedna injekce s nanočásticemi do oční sítnice, aby účinek vydržel i 10 týdnů......
09.03.2019,15:23
V Německu definitivně vyřešili otázku vražedných kamionů a osobních automobilů. Hodlají stavět kolem náměstí a vesnic hradby, kterými zdivočelá osobní auta a kamiony neproniknou. Další možností je automobily úplně zakázat......
09.03.2019,15:18
Britský nákupní řetězec Asda vyřadí z nabídky od května 2019 kuchyňské nože, protože je to pro britské obyvatelstvo příliš nebezpečné. Narůstají počty napadení kuchyňskými noži a také jsou nože častým předmětem krádeží. Zákaz nožů problémy s narůstajícím násilím zcela jistě vyřeší, domnívají se ve Velké Británii......
Zobrazit všechny blogoviny....
název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2019 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v