Úvod Hledání On-line hry On-line testy Předplatné Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 



Návštěvy
Celkem:561106
Tento rok:9312
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Prohlížení článků  Amazonské geoglyfy svědčí o předpotopní civilizaci?




Amazonské geoglyfy svědčí o předpotopní civilizaci?

Určitě jste zaslechli tu novinu. S postupujícím ničením Amazonského pralesa se na pozemcích "očištěných" od porostu objevují tzv. geoglyfy. Terénní nerovnosti a stopy vykazující působení inteligentní civilizace. Každý se na geoglyfy může podívat a prozkoumat je díky aplikaci Google Maps.

Stačí do Google zadat sousloví "google map geoglyf amazonia" a hned první odkaz vás zavede na Google mapu, kde se přepnete na satelitní snímky.

Na mapě je několik označených míst. Velice často se opakuje tento půdorys:

Nákres jsem udělal v rychlosti, středová část se často opakuje, k "cestám" se občas pojí další cesty, jako příklad v pravé části obrázku.

Co to představuje?

Nákres vypadá jako nějaká "podzámecká zahrada", ale nedejme se mýlit. Podobné obtisky nechávají opravdu masivní základy. Bohužel nemáme k dispozici výsledky archeologického průzkumu, ale s největší pravděpodobností se jednalo o základy rozsáhlých hradeb. Jednalo se o VELMI MASIVNÍ objekty a celé je to velice zvláštní, megalomanské. Jednotlivé útvary mají šířku až 200 m, "cesty" mezi nimi mají šířku 20 m, celá tato struktura se rozkládá na významné ploše a lze předpokládat, že je to jen malá část, protože se objevila zrovna tam, kde došlo k vykácení pralesa a "cesty" evidentně naznačují, že BUDE POKRAČOVÁNÍ.

Řeknu to takhle. Takové struktury musela vybudovat ZNAČNĚ pokročilá civilizace přinejmenším na úrovni středověké Evropy. Je to zcela ve stylu Puma Punku a dalších podobných památek. Pocit je stále stejný. Je to obrovské a zmizelo to nebo to bylo rozprášeno.

Ano, z výšky to vypadá, jakoby si "někdo kreslil". Zkuste to "jenom" nakreslit, aby to vydrželo tisíce let. I to pouhé nakreslení "geoglyfů" této civilizaci vezme obrovské zdroje. 

Podle mého názoru se jednalo o systém pevností, respektive staveb mimořádné odolnosti podobně jako Puma Punku. Vše se stavělo podle jednoho plánu. Účel neznáme. Ale podobně jako u Puma Punku můžeme tvrdit, že to nepostavili "malí" lidé. Museli to být "velcí" lidé, tj. velcí lidé nejen myslí, ale i tělem. Obrové, muži na slovo vzatí, obyvatelé předpotopní Země.

Vzhledem k tomu, jak málo zbylo, musela být celá ta megastavba smetena neskutečnou přírodní (nebo válečnou) katastrofou. Pochybuju, že by místní domorodci - indiáni rozebírali stavbu po staletí, až by z ní zbyl jen "geoglyf". Je to nesmysl.

Z výše uvedeného vyplývá několik poznatků:
- Země nosí pokročilejší civilizace déle, než tušíme.
- na planetě se odehrála neskutečná katastrofa, která zasáhla inteligentní život.
- Amazonský prales není tak starý, jak si myslíme, před tisíci lety tam nemusel být žádný prales.
- megastavba na tom místě musela být před 5 tisíci a více lety.
- megastavbu nejspíš postavili OBŘI a nebo entity, které vládly pokročilými technologiemi a nebo obrovskou masou inteligentně řízených otroků.

Závěrem

Pozůstatky působí spíše děsivě. Tak velká stavba a tak zmizela. Jak rychle asi zmizí současná civilizace?

Zdroj:
názor autora
http://www.hlavnespravy.sk/odlesnene-uzemia-amazonie-ukazali-okolo-450-zemnych-utvarov-tzv-geoglyfy/895017


21.02.2017,18:40
Počet čtenářů: 0



 
Jméno/nick:
Trefný název:
  Proti spamu: Napište název šestého dne v týdnu malými písmeny a česky: 
Zde napište svůj názor ke článku:



 

Názory čtenářů: Amazonské geoglyfy svědčí o předpotopní civilizaci?


Vložit názor Zobrazit celou diskusi


název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 8.2.7), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v